• Informacje na temat:

  dziewczyna prokopa

Artykuły na temat: dziewczyna prokopa
 • W programie "Dzień dobry TVN" gościła Anna Lewandowska. Nie była to jednak żona "Lewego", a uczestniczka nowej edycji programu "Projekt Lady", którą "kochający" rodzice od dziecka strofowali m.in. za tuszę, przez co dziewczyna stała się nieznośna i agresywna.

 • Marcin Prokop: Mój talent wyszedł i nie wrócił

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy pierwszego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Marcin Prokop nieźle rozwścieczył Burzyńską! To z niej szydził na Facebooku?

  ...imponują one swoją nieprzewidywalną abstrakcyjnością. Do tej pory moją faworytką w tej dziedzinie była dziewczyna, która ograniczyła się wyłącznie do jednej kwestii, za to atomowej. Po gwałtownym...

 • Kontrowersje w "Mam talent". Zmarnowany Złoty Przycisk?

  Puszyste tancerki z zespołu Barbie Boom usłyszały od jurorów trzy razy "nie", a mimo to awansowały do półfinału show. Część widzów nie kryje oburzenia.

 • Prokop ostro do Leszczak: Śmieje się z ciebie cała Polska!

  Marcela Leszczak po zakończeniu programu raczej nie zrobiła zawrotnej kariery w dziedzinie modelingu. Dziewczyna jednak się nie poddaje i od kilku miesięcy niestrudzenie lansuje się na salonach. Nie przynosi jej to co prawda nowych kontraktów i propozycji ze świata mody, ale zaowocowało kilkoma innymi fuchami. Do tej najgłośniejszej z pewnością należy rola w serialu "Miłość na bogato...

 • Prokop obronił Wojewódzkiego

  "Podziwiam tych ludzi i kibicuję im z całego serca" - mówi Marcin Prokop o uczestnikach programu "Mam talent!".

 • Prokop szuka pretekstu, by uciec przed małżeństwem

  .... Ona jest w stanie zaciągnąć go do kościoła nawet siłą. We wszystkich programach, w których gości, mówi o chęci poślubienia Prokopa, jest w stanie nawet jako pierwsza mu się oświadczyć... Deklaruje, że ślub odbędzie się w czerwcu, po czym Marcin w kolejnym programie tłumaczy, że jego dziewczyna tylko żartowała... "Nie mam teraz na to ochoty ani czasu, bo non stop pracuję. Jak mnie zwolnią z TVN...

 • "Mam talent" po raz piąty. Prokop i Hołownia uratują show?

  W sobotę, 1 września, ruszy piąta edycja programu "Mam talent". Będzie to jedyny show na żywo w jesiennej ramówce TVN-u. Czy twórcom programu uda się powstrzymać spadki oglądalności?

 • "Na Wspólnej": Miłosne uniesienia, narodziny dziecka i nowi bohaterowie

  12 lat na antenie TVN. Ponad 2000 odcinków. Widownia licząca blisko 3 miliony. Mnóstwo znanych i uwielbianych aktorów. Specjalne epizody z udziałem gwiazd i natężenie emocjonujących wątków, jakich jeszcze w tym serialu nie było... W wiosennych odcinkach "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami miłosnych uniesień pomiędzy Martą i Olafem oraz Ewą i Radkiem, a także narodzin Wiktora - dziecka Maksa i Zdybickiej. Przekonamy się również, kto z obsady "Na Wspólnej" "ma talent" i jak w roli aktorów...

 • Dawid Kwiatkowski: Nie mam dziewczyny

  Nowy idol nastoletnich dziewczyn, Dawid Kwiatkowski, odwiedził studio "Dzień Dobry TVN". Przy okazji dowiedzieliśmy się, że starszym bratem "polskiego Justina Biebera" jest wokalista i uczestnik "Tańca z gwiazdami" - Michał Kwiatkowski.

Wideo na temat: dziewczyna prokopa
 • Dorota Wellman i Marcin Prokop zaskoczeni postawą Anny Lewandowskiej

  W programie "Dzień dobry TVN" gościła Anna Lewandowska. Nie była to jednak żona "Lewego", a uczestniczka nowej edycji programu "Projekt Lady", którą "kochający" rodzice od dziecka strofowali m.in. za tuszę, przez co dziewczyna stała się nieznośna i agresywna. Prowadzący Dorota Wellman i Marcin Prokop nie kryli zaskoczenia postawą Anny Lewandowskiej. "Moja samoocena była bardzo niska i to, że

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Prokop uczy się tańczyć na rurze!

  W studio "Dzień Dobry TVN" dzieją się często bardzo różne i dziwne rzeczy. Tym razem widzowie podczas śniadania mieli okazję zobaczyć panią tańczącą na rurze. Po występie dziewczyna zaproponowała, aby Marcin Prokop spróbował swoich sił i zademonstrował swoje umiejętności. Jak Wam się podoba? Nadaje się? (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.