• Informacje na temat:

  dziewczyna przemysława salety

Artykuły na temat: dziewczyna przemysława salety
 • Córka Przemysława Salety czeka na nową nerkę!

  ...l.), była żona Salety. Jednak jak donosi gazeta "Fakt", możliwość ta została wykluczona ze względu na brak zgodności tkankowej. Dziewczyna wobec zaistniałej sytuacji musi wspomagać się dializami...

 • Święta przed telewizorem

  Okres wielkanocny jest niewątpliwie czasem, który większość z nas spędza w domu z rodziną. Świąteczne dni są jednak długie - i nie da się ukryć, że znaczna ich część upływa nam przed telewizorem - dlatego z myślą o was przygotowaliśmy przewodnik, w którym umieściliśmy najatrakcyjniejsze pozycje z ramówek poszczególnych stacji.

 • Przemysław Saleta i Ewa Pacuła szukają nowej nerki dla córki. Przeszczep Nicole Salety nie udał się

  Nicole Saleta (24 l.), córka Ewy Pacuły i Przemysława Salety, znowu potrzebuje nerki.

 • Przemysław Saleta: Kim jest jego nowa dziewczyna?

  Plotki o nowym związku Przemysława Salety (49 l.) potwierdziły się!

 • Córka Ewy Pacuły i Przemysława Salety nadal czeka na przeszczep!

  Matka Nicole Salety, była modelka Ewa Pacuła miała nadzieję, że zdarzy się cud i będzie mogła oddać chorej córce własną nerkę. Niestety, lekarze uznali, że ona nie może być dawcą. Jedyną nadzieją na(...) było normą jeszcze jakiś czas temu. Udało się jej bowiem załatwić automatyczną dializę otrzewnową, dzięki której dializuje się sama w domu. Dzieje się to w nocy, a za dnia dziewczyna może robić to...

 • Córka Przemysława Salety nie ma dawcy!

  Córka Przemysława Salety i Ewy Pacuły czeka na drugi przeszczep nerki. Ta, którą dostała od ojca pięć i pół roku temu, przestała prawidłowo pracować. Obecnie Nicole wciąż jest dializowana, co znosi wyjątkowo dobrze. Tygodnik "Twoje Imperium" dowiedział się, że dziewczyna nie może liczyć na szybki przeszczep. "Nie jest gotowa na taką operację, gdyż drugi przeszczep jest trudniejszy niż pierwszy...

 • Córka Salety i Pacuły nie może wyjechać z Polski. Przez chorobę!

  Córka Ewy Pacuły i Przemysława Salety ma już 21 lat i coraz częściej przebąkuje o tym, że chciałaby opuścić rodzinne gniazdo. - Jestem przekonana, że tak się stanie i to już niebawem - mówi(...), ale u boksera pojawiły się powikłania. Z powodu infekcji przez prawie tydzień leżał w śpiączce. Dwa lata temu stan zdrowia Nicoli uległ pogorszeniu i okazało się, że dziewczyna potrzebuje kolejnego...

 • Córka Salety czeka na drugi przeszczep nerki!

  ...19-letnia Nicole, najstarsza córka Przemysława Salety (47 l.), czeka na drugi przeszczep nerki. Ta, którą dostała od ojca pięć i pół roku temu, przestała prawidłowo pracować.

 • Nicole Saleta potrzebuje nowej nerki

  Rodzinę Przemysława Salety (51 l.) czekają ciężkie chwile. Jego córka Nicole (25 l.) znów musi być operowana. Czeka ją trzeci przeszczep nerki.

 • Nicole Saleta: Mama odda jej nerkę?

  Pogarsza się stan zdrowia 22-letniej Nicole Salety, której ojciec, Przemysław Saleta (48 l.), oddał swą nerkę dziewięć lat temu. Dziewczyna znów potrzebuje nowego narządu.

Wideo na temat: dziewczyna przemysława salety
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.