• Informacje na temat:

  dziewczyna roberta moskwy

Artykuły na temat: dziewczyna roberta moskwy
 • Robert Moskwa wróci do żony?! Szykuje się nagły zwrot akcji?

  Wyglądali na szczęśliwą i dobraną parę, ale... po urodzeniu dziecka w związek Roberta Moskwy (52 l.) i Patrycji (25 l.) wkradła się szara, czasami trudna codzienność. Tygodnik „Na żywo” zdradza, dlaczego ich miłość się wypaliła.

 • Gdynia 2014: Złote Lwy dla filmu "Bogowie"

  Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" został nagrodzony Złotymi Lwami dla najlepszego polskiego filmu na zakończonym 39. festiwalu w Gdyni. Za najlepszych aktorów uznano Zofię Wichłacz i Tomasza Kota, za reżysera - Władysława Pasikowskiego za film "Jack Strong".

 • "Ukochana" Roberta Moskwy nie wróci do "Gwiazdy tańczą..."

  ...widać bardzo zbliżają ludzi, bo niedawno pojawiły się plotki , że Moskwa zapałał uczuciem także do niej. Aneta, młoda i jeszcze naiwna dziewczyna, na pewno jest załamana i rozczarowana zachowaniem...

 • Wyrastają ponad przeciętność

  Trzy amerykańskie produkcje (wszystkie w gwiazdorskich obsadach): "Wolverine", "Red 2" i "Obecność", trafią w piątek, 26 lipca, do kin w Polsce. Stawkę uzupełni francuska komedia "Książę nie z tej bajki".

 • Partnerka Roberta Moskwy tańczy na rurze

  ...pasję, która w oczach mężczyzn dodaje jej jeszcze atrakcyjności. Jak pisze "Super Express", ukochana Moskwy... tańczy na rurze! Robert nie oponuje, bo najbardziej na pasji swojej wybranki korzysta. Wie...

 • Superman i inni... słabeusze

  Komiksowi bohaterowie na dużym ekranie nie są już niezwyciężonymi herosami, jakimi niegdyś byli. W filmie "Człowiek ze stali", będącym ekranizacją przygód najbardziej znanego z nich - "Supermana", reżyser Zack Snyder pokazuje, że nie ma jednostki, której nie można skrzywdzić, nawet wtedy, gdy zdaje się być ona nadczłowiekiem.

 • To jego partnerka, a nie córka

  Do niedawna najważniejszą kobietą w życiu rozwiedzionego od kilku lat Roberta Moskwy była jego 18-letnia córka Paulina. Mówiło się, że gwiazdor "M jak miłość" często pokazuje się z nią na imprezach. Ale jakiś czas temu to się zmieniło i atrakcyjna blondynka, z którą ostatnio jest widywany, to jego młoda partnerka, Patrycja Cieślak.

 • Groźny wypadek na lodzie

  Partnerka Roberta Moskwy w II edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" uległa podczas treningu bardzo groźnemu wypadkowi. Teraz czeka ją intensywna rehabilitacja i nie wiadomo, kiedy będzie mogła wrócić na lód.

 • Uprawiał windsurfing pod okiem ukochanej!

  Sport od dawna jest dla Roberta Moskwy bardzo ważny. Aktor uprawia karate, regularnie biega, pływa i jeździ na rowerze, bo - jak mówi - nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej, która(...) przyszłości postara się znaleźć czas na to, by częściej trenować windsurfing. Zmaganiom Roberta Moskwy na wodzie z dumą przyglądała się jego ukochana, Patrycja Cieślak, która na co dzień pomaga aktorowi...

 • "M jak miłość": Odkrywamy tajemnice jesiennych odcinków

  ...jeszcze oficjalnie do plotek o przyszłości jej bohaterki. Kinga ma dziecko z... teściem?! Na Instagramie Roberta Moskwy pojawiło się zdjęcie z dwuznacznym podpisem... Widzimy na nim widzimy(...)). Dziewczyna nie zamierza poddać się bez walki. Natomiast Barbara Kurdej-Szatan nagrywała swoje czołówkowe sceny z... Pawłem Delągiem, czyli serialowym Michałem. Na planie nie zauważyliśmy...

Wideo na temat: dziewczyna roberta moskwy
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.