• Informacje na temat:

  dziewczyna roberta pattinsona

Artykuły na temat: dziewczyna roberta pattinsona
 • Kristen Stewart zazdrosna o nową dziewczynę Roberta Pattinsona!

  Związek Kristen Stewart i Roberta Pattinsona był kilka lat temu jednym z najgorętszych tematów w zagranicznych mediach. Równie duże emocje wywołała informacja o zdradzie aktorki. Przypomnijmy, że Stewart miała romans z reżyserem Rupertem Sandersem, do czego sama się przyznała. Rozpaczliwe próby ratowania związku niewiele dały i ostatecznie para rozstała się. O ile Kristen Stewart chyba...

 • Robert Pattinson przyjedzie do Warszawy?

  Zła wiadomość dla fanek Roberta Pattinsona, aktor nie odstępuje swojej ukochanej na krok. Jednak fakt ten ma też dobrą stronę. FKA twigs, z którą związał się Pattinson, jest właśnie w trakcie tournee po Europie. Poprzedni weekend para spędziła w Niemczech, a kolejnym przystankiem na mapie koncertowej jest Warszawa! Wszystko wskazuje na to, że Robert zawita do Polski już jutro.

 • Kristen Stewart obraziła nową dziewczynę Roberta Pattinsona!

  Aktorka od ponad roku nie jest już dziewczyną Roberta Pattinsona, jednak nie znaczy to, że zupełnie o nim zapomniała. Przeciwnie - na wieść o każdym jego romansie ponoć reagowała wyjątkowo nerwowo. O ile wcześniej domniemane związki Pattinsona okazywały się jedynie plotkami, o tyle miłość do raperki FKA Twigs jest już faktem. Para przestała się ukrywać i swobodnie spacerują ulicami Londynu...

 • "Dzień dobry, kocham cię": Lekcja, jak zdobyć kobietę

  Ona jest nazywana polską Kate Hudson, on łączy w sobie urok Hugh Granta, spojrzenie Roberta Pattinsona i... niepokorną fryzurę Andrew Garfielda. W "Dzień dobry, kocham cię", najnowszej komedii twórców "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!", Barbara Kurdej-Szatan i Aleksy Komorowski w hollywoodzkim stylu pokazują widzom, jak spotkać, zgubić i odnaleźć prawdziwą miłość.

 • Oto dziewczyna Roberta Pattinsona

  Catherine Hardwicke nie jest jedynie reżyserką, która stworzyła kinowy hit 2008 roku - film "Zmierzch", ale i osobą, która przedstawiła Roberta Pattinsona koleżance z planu i jego obecnej partnerce, Kristen Stewart .

 • Dziewczyna i chłopiec

  Brytyjski dramat "Była sobie dziewczyna" z odkryciem roku Carey Mulligan, nagrodzony francuskim Cezarem dokument "Plaże Agnes" oraz "Twój na zawsze" z gwiazdorem "Zmierzchu" - Robertem Pattinsonem to najważniejsze premiery tygodnia.

 • Robert Pattinson chce przedstawić nową ukochaną byłej dziewczynie!

  Robert Pattinson (28 l.) chciałby, żeby jego obecna i była dziewczyna poznały się…

 • Robert Pattinson ma romans z piosenkarką

  Gwiazdor kina Robert Pattinson spotyka się z wokalistką FKA Twigs - donoszą media.

 • Kristen Stewart ma nową dziewczynę!

  ...widziane na spacerze, po którym udały się na obiad do jednej z modnych restauracji. Narzeczona Roberta Pattinsona, która ponoć cały czas jest zazdrosna o Kristen Stewart, może teraz spać spokojnie!

 • Pattinson najseksowniejszy

  Gwiazdor Sagi "Zmierzch" - Robert Pattinson - zwyciężył w plebiscycie magazynu "Glamour" na najseksowniejszego mężczyznę świata. Aktor pokonał znanego z filmu "Thor" Toma Hiddlestona oraz weterana zestawienia - Johnny'ego Deppa.