• Informacje na temat:

  dziewczyna rozmawiała

Artykuły na temat: dziewczyna rozmawiała
 • Dziewczyna Romana

  DZIEWCZYNA ROMANA. Roman przestał pić i znalazł nawet pracę, więc Hela pozwala dzieciom spędzić z nim weekend. Były mąż przyjeżdża po Kacpra i Nelę ze...

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Adam Kraśko: Poznałem ostatnio fajną dziewczynę

  ...rozmiar 5 XL zaopatruję się w sklepach internetowych i tych z używaną odzieżą. Nie uważam, że to poniżające zajęcie. Rozmawiała Sylwia Gołecka...

 • Weronika Rosati: Dziewczyna strażaka

  Ma na koncie ponad 40 ról, w Hollywood pracuje z największymi legendami kina. Weronika Rosati nie zapomina jednak o Polsce - teraz gra w nowym serialu Jedynki.

 • Tomasz Oświeciński z "nową" dziewczyną na premierze filmu. To jego była żona

  Tomasz Oświeciński (45 l.) zabrał swoją "nową" dziewczynę na premierę filmu Patryka Vegi. Towarzyszką aktora okazała się jego była żona. Tych dwoje postanowiło sobie dać szansę i wróciło do siebie.

 • Rafał Maślak: Spełniam marzenia dziewczyn

  Mister Polski 2014, Rafał Maślak dorobił się własnego programu telewizyjnego. W show "Randka z Maślakiem" spełnia marzenia dziewczyn."Rafał, dziękuję ci za to wszystko. Teraz wiem, że są jeszcze dobrzy ludzie" - usłyszał od jednej z bohaterek.

 • Książę Harry przed ślubem rozmawiał ze swoją byłą. Chelsy Davy płakała do telefonu

  Chelsy Davy (32 l.), była dziewczyna Harry'ego (33 l.), podobno bardzo przeżyła fakt, że zaproszono ją jedynie na sam książęcy ślub. Miała odbyć z księciem emocjonalną rozmowę przez telefon. Polały się łzy...

 • Marcelina Zawadzka: Odpocznę później

  W obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami" konkurencja jest ogromna. Znana piosenkarka zadziwia kunsztem, lubiana aktorka fruwa jak motyl. Ale jest dziewczyna, która w tańcu robi niesamowite postępy. Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011, też ma wielkie szanse na Kryształową Kulę.

 • "M jak miłość": Marcin pozna dziewczynę, której ofiarował życie!

  Pani doktor wyzna, że dziewczyna odzyskuje powoli zdrowie i na nowo trenuje... A gdy do jej gabinetu wejdzie jedna z pacjentek - Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), wyraźnie się zmiesza. Chodakowski domyśli się, że chodzi właśnie o chorą, której uratował życie. Po wyjściu z kliniki zacznie śledzić Naomi i jej śladem trafi do szkoły baletowej, gdzie zobaczy, jak dziewczyna tańczy. Później...

 • Karolina Korwin Piotrowska: Edyta Herbuś bardzo mi zaimponowała

  "Magiel towarzyski", program, który od ośmiu lat prowadzi Karolina Korwin Piotrowska, w tym sezonie zaskoczy widzów. Wśród gości, z którymi rozmawiała Piotrowska, była m.in. Edyta Herbuś. - Bardzo mi zaimponowała - oceniła tancerkę po spotkaniu.

Zdjęcia na temat: dziewczyna rozmawiała
Wideo na temat: dziewczyna rozmawiała
 • Filip Chajzer rozmawia z pijaną imprezowiczką!

  Filip Chajzer (31 l.) trafił ostatnio przez przypadek na wesołą dziewczynę, która w sobotę, o 8.00 rano, wracała właśnie z imprezki. Agata była w tak dobrym humorze, że dała się namówić na krótką rozmowę. Nagranie w ciągu kilku godzin stało się hitem sieci! (YouTube)

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • "M jak miłość": Odcinek 1331.

  Paweł po rozstaniu z Alą szuka zapomnienia w alkoholu i nie radzi sobie w pracy ku przerażeniu Julki, która musi szefa zastępować. Tymczasem Jakub robi wszystko, by sekretarka Zduńskiego obdarzyła go w końcu sympatią. A gdy rozmawia z dziewczyną w bistro, Paweł kompletnie pijany rzuca się na niego z pięściami. Z kolei Olek znajduje przypadkiem w domu bransoletkę należącą do Magdy, którą ukradła Aneta. Kryńska nadal uparcie rywalkę nęka i zgłasza w opiece społecznej, że Chodakowska zaniedbuje...

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: dziewczyna rozmawiała
 • Re: Wolontariuszka

  podkochiwała, a może nadal podkochuje/ jedynie wypiła, i nawet nie rozmawiała, nie próbowała nastawić przeciwko Lenie, jak to by niejedna zakochana dziewczyna zrobiła, to tego już nie widzicie. Oprócz