• Informacje na temat:

  dziewczyna sebastiana

Artykuły na temat: dziewczyna sebastiana
 • Paulina Krupińska (29 l.) to piękna dziewczyna, a teraz odkryła w sobie nowy talent!

 • Najpierw "Drżące ciało" Almodóvara, teraz "Nowa dziewczyna" Ozona

  Dystrybutor filmu "Nowa dziewczyna" zaprezentował polski zwiastun nowego obrazu Françoisa Ozona - dwukrotnie nominowanego do Złotej Palmy na festiwalu filmowym w Cannes ("Młoda i piękna", "Basen"), zdobywcy Europejskiej Nagrody Filmowej za Najlepszy Scenariusz ("U niej w domu").

 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański całują się na parkingu

  Paparazzi przyłapali Olgę Bołądź (33 l.) i Sebastiana Fabijańskiego (30 l.) na czułościach w centrum Warszawy.

 • "Nowa dziewczyna" Françoisa Ozona w kinach od 3 lipca

  François Ozon - twórca hitów: "Basen", "8 kobiet", "U niej w domu" oraz "Młoda i piękna" powraca do polskich kin 3 lipca z najnowszą produkcją "Nowa dziewczyna". W rolach głównych zobaczymy francuskiego amanta Romain Duris oraz Anais Demoustier - gwiazdę "Sponsoringu" Małgorzaty Szumowskiej. Krytycy porównują nowe dzieło Ozona do twórczości Almodóvara i Hitchcocka.

 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański zostali z ogromnym kredytem. Dramatyczne kulisy rozstania

  ...pracą i zaszywał na odludziu. W końcu nie wytrzymała. Spakowała walizki i wyjechała ze swoim synkiem Brunem (5 l.) na wakacje do Chałup. - Na do widzenia poprosiła Sebastiana, by na poważnie zastanowił(...) oraz brak jakichkolwiek zobowiązań. Nie wyobrażam sobie, żeby moja dziewczyna chodziła wokół mnie, kiedy siedzę nad rolą, i gotowała obiad - podkreślał, zaznaczając, że w żadnej z dotychczasowych...

 • "Dziewczyny" : Za dużo miłości

  "Dziewczyny" Stuarta Murdocha nie mają nic wspólnego z bezczelnymi i pewnymi siebie nowojorskimi "Dziewczynami" Leny Dunham. Reżyserski i scenopisarski debiut założyciela zespołu Belle & Sebastian to subtelna muzyczna ballada o dojrzewaniu na brytyjskich przedmieściach i o neurozach, które można przekuć w twórcze inspiracje.

 • Mama Sebastiana Karpiela-Bułecki zachwycona przyszłą synową!

  ...pierwszym miejscu! "To dziewczyna stworzona dla niego. Wie, czego chce i ma dobrze poukładane w głowie. Trudno się dziwić, że muzyk jest szczęśliwy" - podsumowuje "Rewia".

 • "Dziewczyny": Muzyka, marzenia i miłość

  "Dziewczyny", które na ekrany kin trafią 12 grudnia, to film o rzeczach najważniejszych, tych przez duże "m" - muzyce, marzeniach i miłości oraz... odwiecznym pytaniu, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Niezwykle stylowa produkcja rozkocha w sobie fanów indie popu, hipsterów, wielbicieli brzmień Belle & Sebastian oraz magnetycznych kadrów Xaviera Dolana.

 • "Barwy szczęścia": Kajtek i Oliwka pomogą Sebastianowi uwolnić się od Jowity?

  Sebastian (Marek Krupski) poleci do Kanady, by szczerze porozmawiać z córką o... Jowicie (Magdalena Żak). Wyzna Angeli (Helena Englert), że boi się, iż dziewczyna, z którą wdał się w romans, zrujnuje mu życie!

 • "Heavy Mental": Niemoralna propozycja

  17 kwietnia na ekrany kin wejdzie "Heavy Mental", reżyserski debiut Sebastiana Buttnego. Film prezentowany na polskich i zagranicznych festiwalach to szczery i bezpretensjonalny obraz dzisiejszych trzydziestolatków. Niemoralna propozycja jednego z bohaterów jest początkiem podróży, w której granica między śmiesznym, dziwnym i smutnym jest wyjątkowo płynna.

Zdjęcia na temat: dziewczyna sebastiana
Wideo na temat: dziewczyna sebastiana
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1893.

  Agata budzi się w ramionach Pawła i choć obiecuje ukochanemu, że odtąd będzie mu ufała, nie potrafi pozbyć się uczucia zazdrości względem Marzeny. Jowita jest przekonana, że po powrocie Sebastiana z Kanady nadal będą parą. Dziewczyna czeka na Kowalskiego przed jego blokiem. Wygląda na to, że Franek nie zamierza zniknąć z życia Cariny. Chłopak nocuje w schowku na osiedlu i prosi księdza Tadeusza

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1512.

  Tomaszowi nie podobają się coraz częstsze spotkania Bożeny z Brunem. Wiśniewski uważa, że biznesmen nie pasuje do jego córki i prędzej czy później złamie jej serce. Po Zacisznej kręci się Majewski. Gwałciciel próbuje zaatakować Kasię, ale płoszy go pojawienie się Łukasza. Angela, zrozpaczona po utracie bliskich, okalecza swoje ciało żyletką. Dziewczyna nadal odrzuca Magdę i Sebastiana

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: dziewczyna sebastiana