• Informacje na temat:

  dziewczyna się rozbiera

Artykuły na temat: dziewczyna się rozbiera
 • Niespokojny duch, wciąż szuka swego miejsca na ziemi. Gdy inni zalecają ostrożność, ona zawsze odważnie sięga po swoje marzenia. Marta Wierzbicka (26 l.) właśnie jest na etapie wielkich zmian. Nie będzie grała Oli Zimnickiej w serialu "Na Wspólnej", nie ma też planu B na przyszłość.

 • "Dziennik panny służącej": Zmysłowo i prowokująco

  Ekranizacja skandalizującej powieści Octave'a Mirbeau z Léa Seydoux ("Spectre", "Życie Adeli rozdział 1 i 2", "Piękna i bestia") w roli głównej wejdzie na ekrany polskich kin już 22 maja. Prezentujemy ekskluzywny fragment książki oraz fragment filmu "Dziennik panny służącej".

 • Ola Ciupa świętuje 20-lecie "CKM-u" i swoją rozbieraną sesję. Kto jeszcze pojawił się na urodzinach?

  ...przeżycie. CKM-owi życzę kolejnych 20 lat pełnych sukcesów" - powiedziała prezenterka Klaudia Wiśniowska. "Nie czuję się jeszcze gotowa emocjonalnie, aby wystąpić w sesji rozbieranej dla męskiego magazynu(...)"CKM" w tym roku obchodzi okrągłe 20. urodziny. Z tej okazji w warszawskim Klubie Iskra odbyła się huczna uroczystość z mnóstwem atrakcji i wieloma gośćmi. Wśród nich nie zabrakło aktorów, muzyków...

 • Billie Piper: Koniec z rolami prostytutek!

  Aktorka Billie Piper planuje zerwanie z dotychczasowym ekranowym wizerunkiem. W ostatnich produkcjach oglądaliśmy ją bowiem niemal wyłącznie w rolach prostytutek.

 • ...ktoś zapłacił za to, by dziewczyna znalazła się na liście studentów. Po latach mówiła, że to nieprawda, iż jej ówczesny narzeczony wręczył łapówkę, żeby zdała egzamin. Tłumaczyła te pogłoski zawiścią(...) stała się znana z rozbieranych ról, zresztą typowych dla polskiego kina tamtych czasów. On grał postacie kontrowersyjne, np. narkomana w "Czasie dojrzewania". Ten film oraz "Alabama", także...

 • "Plemię": Obraz ważniejszy niż słowa

  Trudno szukać w ostatnich latach obrazu, który na międzynarodowej arenie otrzymałby więcej wyróżnień niz "Plemię" Myrosława Słaboszpyc'kyja. Ukraiński film, którego akcja opowiedziana została językiem migowym, trafi w najbliższy piątek na polskie ekrany.

 • Kolejna "gwiazdka" z programu "Warsaw Shore" próbuje się przedostać do świata show-biznesu. Tym razem jest to Paweł Cattaneo, jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników reality show.

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • Alicja nie dostaje ról, bo nie chce się rozbierać

  Alicja Bachleda-Curuś (29 l.) to dziewczyna z zasadami. Od początku założyła sobie, że nie zamierza robić kariery w Hollywood jedynie pokazując ciało. Może się jednak okazać, że ta decyzja okaże się jej zawodowym gwoździem do trumny!

 • Była modelka "Playboya" rozbiera się w polskim filmie

  Pamiętacie Izę Salę, która zasłynęła z okładkowego zdjęcia 3D w "Playboyu" oraz rozebraniem się w programie Kuby Wojewódzkiego? O modelce przypomnieli sobie twórcy polskiego filmu "Dżej Dżej" obsadzając ją w epizodycznej roli... "blondynki na jachcie".

Zdjęcia na temat: dziewczyna się rozbiera
Dyskusje na temat: dziewczyna się rozbiera