• Informacje na temat:

  dziewczyna wywiad podekscytowana

Artykuły na temat: dziewczyna wywiad podekscytowana
 • "Dzwony wojny": Obowiązek, który trzeba wypełnić - wywiad z Jackiem Lowdenem

  Pewny siebie Michael jest bezgranicznie zakochany w swej dziewczynie Katie i niczego bardziej nie pragnie, niż doprowadzić ją do ołtarza. Jest synem gospodarza, Williama. Kiedy wybucha wojna, marzy o przygodach i bohaterskich czynach, którymi mógłby zaimponować Katie. To właśnie sprawia, że wbrew życzeniu swojej matki Susan nie czeka, aż dostanie powołanie, tylko zaciąga się do wojska na ochotnika. Wyzwania, jakie niesie wojna sprawiają, że Michael musi radzić sobie z bezradnością i gniewem,...

 • Rihanna kolejną dziewczyną Bonda?!

  Gwiazda muzyki pop Rihanna pojawi się prawdopodobnie w kolejnym filmie o Jamesie Bondzie. Czy piękność z Barbadosu zagra dziewczynę Agenta Jej Królewskiej Mości?

 • Jim Carrey rozstał się z dziewczyną

  Carreya. Para nigdy nie wzięła ślubu, choć jeszcze niedawno aktorka wspomniała w jednym z wywiadów, że razem z Carreyem biorą to pod uwagę. "Mówimy 'nigdy', choć tak naprawdę nie wiemy" - powiedziała McCarthy w lutym. "Może weźmiemy ślub dla ulgi podatkowej, pewnego dnia, kiedy będziemy już starzy" - dodała. Aktorka zdradziła również ostatnio, że jest bardzo podekscytowana tym, że została babcią...

 • Reżyser Mariusz Treliński ("Egoiści", "Łagodna", "Pożegnanie jesieni") zadebiutuje w poniedziałek, 26 stycznia, w Metropolitan Opera (Met) inscenizacją dyptyku "Jolanta/Zamek Sinobrodego", silnie inspirowaną filmami z gatunku noir z lat 40. Przed nim żaden polski reżyser nie wystawiał nigdy na tej nowojorskiej scenie.

 • Agata Młynarska cała w nerwach. O tym ślubie będzie głośno

  Agata Młynarska (52 l.) jest podekscytowana wydarzeniem, które odbędzie się już za kilka dni. Na ślubnym kobiercu stanie bowiem jej adoptowana córka Sylwia Mor.

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • "Przeżywamy złotą erę telewizji" - wywiad z Alanem Ballem

  Z okazji premiery DVD trzeciego sezonu serialu HBO "Czysta krew" prezentujemy wywiad z producentem i scenarzystą tego serialu - Alanem Ballem.

 • Daughter: Nieśmiała szefowa (wywiad)

  Londyńskie trio Daughter zostało przyjęte tak ciepło i głośno na tegorocznym gdyńskim Open'er Festival, że uroczo zawstydzona wokalistka Elena Tonra popłakała się na scenie ze wzruszenia. Bez wielkiego ryzyka można postawić tezę, że chusteczki przydadzą jej się również w kolejnych latach kariery. Bo Daughter perfekcyjnie utrafili w wrażliwość swojej wymagającej skądinąd publiczności. Zobaczcie, co nam powiedzieli członkowie tego obiecującego zespołu.

 • Szkoła

  Magda Wróbel spotyka się z Jonatanem Klimkiem z licealnej 1 c. Dziewczyna jej brata Konrada, proponuje nastolatce dopalacze. Gimnazjalistka od razu zażywa...

 • "Cieszyć się życiem"

  W niedzielę (30 czerwca) na Stadionie Miejskim w Poznaniu wystąpi amerykańska wokalistka Alicia Keys. Gwiazda promuje swój piąty album "Girl On Fire".

Wideo na temat: dziewczyna wywiad podekscytowana
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.