• Informacje na temat:

  dziewczyna z anoreksją

Artykuły na temat: dziewczyna z anoreksją
 • "Barwy szczęścia": Czy Zuza wpadnie w anoreksję?

  ...? Zuza traci humor widząc komentarz do zdjęć z pokazu, na którym wystąpiła. Tajemniczy Arnold pisze w nim, że dziewczyna jest "tłuściochem". - Może rzeczywiście za dużo jesz? - zastanawia się Ksenia(...). - Spróbuję. Dzisiaj nic już nie zjem, ani kawałeczka! - dziewczyna zaczyna myśleć jak prawdziwa anorektyczka... - Mhm, a twoi rodzice ci pozwolą? - No właśnie tu jest problem... - Co zrobisz...

 • Sven Hannawald u Ewy Drzyzgi

  Sven Hannawald upadł tuż po odniesieniu największego triumfu w karierze. A podnoszenie się zajęło mu wiele czasu. Ewie Drzyzdze opowie, jak tego dokonał.

 • Michel Moran walczy o życie córki!

  Z pierwszą żoną kucharz ma 24-letniego syna oraz 19-letnią córkę Solene, która mieszka z matką we Francji. Dziewczyna ma jadłowstręt i od lat zmaga się z anoreksją. - Moja córka nie akceptowała(...) życia, trzy lata temu, Solene ważyła 24 kilogramy! Dla jej rodziny to było, i wciąż jest, bolesne doświadczenie.  Dziś dziewczyna ma 19 lat i upoważniła ojca do upublicznienia historii swojej choroby...

 • Małgorzata Szumowska nagrodzona w Brukseli

  Małgorzata Szumowska zdobyła nagrodę jury Brukselskiego Festiwalu Filmowego za obraz "Body/Ciało". Główną nagrodę, Złotego Irysa, przyznano niemieckiemu filmowi "Rough Road Ahead" w reż. Christiana Froscha.

 • ...zrozumiała, że to droga donikąd i przestraszyła się konsekwencji związanych z anoreksją, m.in. tego, że może nigdy nie zostać matką. Teraz blogerka stała się powierniczką sekretów i bolączek...

 • Berlinale: Szumowska pokazała nowy film

  Małgorzata Szumowska pokazała w poniedziałek, 9 lutego, na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale swój nowy film "Body/Ciało" ubiegający się w konkursie głównym o Złotego Niedźwiedzia. Ze względu na duże zainteresowanie pokaz prasowy odbył się w dwóch kinach.

 • Duma i uprzedzenie

  Ratownicy odpowiadają na wezwanie z agencji, gdzie zemdlała jedna z modelek. Wiktor domyśla się, że niepełnoletnia Ana cierpi na anoreksję. Zawozi ją do...

 • "Body/Ciało" na festiwalu w Brukseli

  Film "Body/Ciało" Małgorzaty Szumowskiej powalczy o Złotego Irysa, czyli główną nagrodę Brukselskiego Festiwalu Filmowego, który ruszył w piątek, 5 czerwca, wieczorem. Na festiwalu zostanie pokazany też film "Kebab i Horoskop" Grzegorza Jaroszuka.

 • Beata Pawlikowska: Byłam dla siebie najgorszym wrogiem!

  ...żoną, a w sumie wytrwała z nim 13 lat! Czytaj dalej na następnej stronie Ta szukająca wciąż akceptacji dziewczyna robi coś, o czym marzyła od dziecka: zaczyna jeździć po świecie. Nie zarabiała...

 • "Body/Ciało": Przypowieść o współczesnym człowieku

  Przypowieść o współczesnym człowieku i jego lękach oraz o tym, że nie widzimy tego, co jest najbliżej nas - tak swój film "Body/Ciało", w którym występuje m.in. Janusz Gajos, opisała Małgorzata Szumowska.

Wideo na temat: dziewczyna z anoreksją
 • Pola Bogdańska, polska szafiarka, szczerze o swojej chorobie: Miałam anoreksję

  Pola Bogdańska to pasjonatka mody. Kanon wychudzonej sylwetki doprowadził dziewczynę do zaburzeń odżywiania. O zmaganiach z chorobą opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". A co o jej licznych talentach sądzą znajomi? "Podziwiam ją za to, jak dba o każdy szczegół" - powiedział o blogerce aktor Adam Fidusiewicz. "Cały czas pracuje, rozwija się" - dodał. "Poświęca się swojej pasji, czyli szyciu, projektowaniu" - podkreślił Mateusz Kuras, znajomy Poli. (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Adam Fidusiewicz wspiera swoją przyjaciółkę, która walczyła z anoreksją!

  Pola Bogdańska to pasjonatka mody. Kanon wychudzonej sylwetki doprowadził dziewczynę do zaburzeń odżywiania. O zmaganiach z chorobą opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". A co o jej licznych talentach sądzą znajomi? "Podziwiam ją za to, jak dba o każdy szczegół" - powiedział o blogerce aktor Adam Fidusiewicz. "Cały czas pracuje, rozwija się" - dodał. "Poświęca się swojej pasji, czyli szyciu, projektowaniu" - podkreślił Mateusz Kuras, znajomy Poli. (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: dziewczyna z anoreksją
 • Re:

  Nie rozumię jak można było wziąść do serialu dziewczyne z anoreksją-zobaczycie ile młodych dziewczyn oglądających nalogowo seriale zacznie się odchudzać by wyglądać jak ona. A co ona ma?? dwie zapałki zamiast nóg, kompletny brak pupy i biustu-dziecko a nie kobieta!! Lubie szczupłe kobiety ale ona jest przesadzona-anorektyczka a nie zgrabna dziewczyna