• Informacje na temat:

  dziewczyna z monako

Artykuły na temat: dziewczyna z monako
 • Książę Albert ma nieślubną córkę! Jazmin wychodzi z cienia!

  Nie miała łatwego dzieciństwa. Dopiero w czerwcu 2006 roku książę Monako Albert (58 l.) przyznał oficjalnie, że Jazmin Grace Grimaldi (24 l.) jest jego córką. Wcześniej nie chciał jej znać. Dziewczyna jest owocem romansu księcia z kalifornijską kelnerką Tamarą Rotolo, która przez lata walczyła w sądach o to, żeby jej córka była uznana przez księcia. W końcu udało się. Teraz 24-latka na dobre...

 • Nicole Kidman jako księżna Monako?

  Nicole Kidman prowadzi rozmowy, dotyczące jej udziału w filmie "Grace of Monaco", opowiadającym o słynnej księżnej Monako i ikonie Hollywood.

 • Książę Ernest umiera. Rokowania lekarzy są fatalne

  ...też ochrzczono dwóch synów pary, Ernesta Augusta juniora i Krystiana Henryka. Co ciekawe, wcześniej Ernest August miał być głównym faworytem Grace, księżnej Monako, do ręki córki Karoliny, jednak dziewczyna tę propozycję odrzuciła. Paradoksalnie dwadzieścia lat później stali się sobie bardzo bliscy. Pikanterii sprawie dodawał fakt, że Karolina i Chantal były przyjaciółkami. Ta druga o romansie...

 • Grace Kelly - królowa Hollywood, księżna Monako

  Napisana przez Joannę Spencer biografia aktorki odsłania kulisy życia gwiazdy na dworze Grimaldich, który okazał się dla niej złotą klatką.

 • Książę Harry i Meghan Markle: brytyjskie media ujawniają nowe fakty nt. ukochanej księcia!

  ...rezydencja księcia, wydał nawet w tej sprawie specjalne oświadczenie, które jest dość ostre w treści, ale jednocześnie nie pozostawia wątpliwości, że Meghan to nowa dziewczyna księcia.  - Ostatnie tygodnie przelały czarę goryczy. Dziewczyna księcia, Meghan Markle, stała się przedmiotem ciągłych ataków i plotek. Wiele z nich szybko staje się sprawą publiczną, lądują na pierwszych stronach...

 • Na co do kina?

  Muzyczna komedia romantyczna "Kochaj i tańcz" z Izabellą Miko i Mateuszem Damięckim w rolach głównych oraz "rosyjska Amelia " - dramat "Rusałka" - trafią w piątek do polskich kin.

 • Związki polityków z serialami i telewizją

  Księżna z Oscarem Rodzice Grace Kelly nie chcieli, by córka została aktorką. Dziewczyna otrzymała staranne wykształcenie i rygorystyczne wychowanie (chodziła do szkoły zakonnej). Karierę(...) żeńską. Największym sukcesem Kelly była jednak rola Georgie Elgin w filmie George'a Seatona "Dziewczyna z prowincji". Kelly otrzymała za nią Oscara dla najlepszej aktorki w 1955 r. Gdy...

 • Nicole Kidman jako księżna Monako

  16 maja na ekrany polskich kin trafi nowy film Oliviera Dahana "Grace księżna Monako" z tytułową rolą Nicole Kidman. Prezentujemy polski zwiastun obrazu oraz przypominamy nieznane fakty z życia Grace Kelly.

 • Skandale i prostytucja na festiwalu w Cannes. Seksem ociekał nie tylko czerwony dywan!

  ...aktorka była już księżną. 32 lata po jej śmierci, w 2014 r., w Cannes odbył się pokaz filmu Oliviera Dahana "Grace Księżna Monako" z Nicole Kidman w roli głównej. Rodzina Grace Kelly zbojkotowała...

 • Bajkowe życie Grace Kelly

  Piękna, posągowa blondynka o klasycznej urodzie, utalentowana aktorka, która poślubiła księcia Monako. Bajkowe życie zakończył wypadek samochodowy. W piątek mija 30. rocznica śmierci Grace Kelly.

Wideo na temat: dziewczyna z monako
 • Grace księżna Monako

  Opowieść o ikonie Hollywood - Grace Kelly (Nicole Kidman). W wieku 27 lat porzuca ona karierę aktorską, aby skupić się na obowiązkach księżnej Monako. Film przedstawia jej związek z Rainierem III, a także spór księcia z Charles'em De Gaulle'em na temat prawa podatkowego i ocalenia Monako.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.