• Informacje na temat:

  dziewczyna z sąsiedztwa

Artykuły na temat: dziewczyna z sąsiedztwa
 • "rodzinka.pl": Dziewczyna z sąsiedztwa

  ...dobra, miła dziewczyną z sąsiedztwa. Chyba też taka jestem? Moja bohaterka dość twardo stoi na ziemi - ja nieco mniej (śmiech). W tym sezonie serialu okazało się, że Magda bardzo dojrzała. Ja także po...

 • Katarzyna Ankudowicz: Dziewczyna z sąsiedztwa

  Teraz daje z siebie 100% w show "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • "Barwy szczęścia": Magdalena Smalara - dziewczyna z sąsiedztwa

  .... Wymyślasz już dla siebie jakąś główną rolę w filmie? - Skąd, czekam, aż jakiś producent wykorzysta potencjał dziewczyny z sąsiedztwa, który we mnie drzemie. Co chwila spotykam ludzi, którym...

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

 • Adam Kraśko ma dziewczynę!

  ...pójdzie tak jak tego chcę i wreszcie zmienię ten mój stan kawalerski" - wyznał. "Jest to tak zwana wczesna faza związku" - dodał. Kim jest szczęśliwa wybranka? Okazuje się, że to znajoma z sąsiedztwa! "Zaczęliśmy spotykać się około pół roku temu. Jest z sąsiedztwa" - zdradził. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Dziewczyna z sąsiedztwa

  Jak sama podkreśla w wywiadach, nie należy do grona typowych gwiazdek młodego Hollywood. Nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, nie chodzi na szalone imprezy, nie zmienia chłopaków jak rękawiczki. W wolnym czasie lubi oglądać horrory w towarzystwie swoich przyjaciół i chłopaka.

 • Taylor Swift padła ofiarą hakerów

  Wokalistka na chwilę straciła kontrolę nad swoimi profilami na Twitterze oraz Instagramie.

 • „Powiedz TAK!”: Dość plotek!

  Dziewczyna z sąsiedztwa, która marzy o wielkiej miłości – taką rolę gra w serialu „Powiedz TAK!”. Możemy ją także zobaczyć na ekranach kin w filmie „Gejsza”.

 • "Lost River" Ryana Goslinga w lipcu w kinach

  10 lipca na ekrany polskich kin trafi reżyserski debiut Ryana Goslinga "Lost River".

Zdjęcia na temat: dziewczyna z sąsiedztwa
Wideo na temat: dziewczyna z sąsiedztwa
 • Belle aka Hannah

  Belle to wysokiej klasy prostytutka. Hannah to dziewczyna z sąsiedztwa. Dwa wcielenia, jedno życie, masa komplikacji.

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

Dyskusje na temat: dziewczyna z sąsiedztwa