• Informacje na temat:

  dziewczyna zatańczyła

Artykuły na temat: dziewczyna zatańczyła
 • „Taniec z Gwiazdami”: już wkrótce na parkiecie zatańczy córka znanego sportowca?!

  .... Podobno dziewczyna od dawna marzy o karierze w mediach.  "Prawdopodobnie zgodzi się na udział. Na samym starcie będzie miała dużą przewagę, bo w dzieciństwie tańczyła taniec towarzyski" - zdradził nam...

 • Agnieszka Kaczorowska o swoim partnerze z "Tańca z gwiazdami"

  - Żeby zatańczyć rumbę, musieliśmy spędzić z Rafałem trochę czasu razem - mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka odniosła się w ten sposób do medialnych plotek o romansie z Rafałem Maślakiem, czyli swoim partnerem z programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami".

 • Adam Zdrójkowski z dziewczyną zaliczył pierwszą wspólną ściankę!

  Znani z "rodzinki.pl" Adam Zdrójkowski (17 l.) i Wiktoria Gąsiewska (18 l.) pojawili się razem na gali Mobility Trends. Choć parą są od wielu miesięcy, dopiero teraz zadebiutowali razem na ściance. Gąsiewską widzowie będą mogli "podziwiać" niebawem w "Tańcu z gwiazdami", gdzie zatańczy z niejakim Oskarem Dziedzicem. Uda się zrobić z niej gwiazdę?

 • "Jak dogonić szczęście" : Simon Pegg szuka recepty na szczęście

  Simon Pegg już wielokrotnie przynosił widzom chwile radości, a przynajmniej dobrej filmowej zabawy. Tym razem chce przed nami odkryć tajemnicę szczęścia.

 • Dziewczyna z teledysku „Ona tańczy dla mnie” marzy o pracy w... hospicjum!

  ...zatańczyła w jego najnowszym teledysku. Wygląda na to, że marzenia o pracy w zawodzie zeszły na dalszy plan, bo Ola nie chce zaprzepaścić danej jej szansy i zamierza w pełni wykorzystać swoje „pięć...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

 • W sercu miasta

  ...odc 2 Ali przez przypadek słyszy monolog Derin, która przyrzeka sobie, że spełni marzenie swojego życia i zatańczy na scenie tak, jak nigdy dotąd. Wypada jej z torby baletka, ale dziewczyna tego nie zauważa i odjeżdża taksówką. Ali jest przekonany, że bez buta Derin nie będzie mogła wystąpić i jedzie za nią, żeby oddać zgubę. Spotyka się z Derin i, kiedy okazuje się, że zgubił książeczkę...

 • "The Voice of Poland": "Stevie Wonder odzyskałby wzrok!"

  Za nami drugi odcinek na żywo "The Voice Of Poland". Ćwierćfinał był dla jurorów kolejnym momentem, w którym musieli dokonać trudnych wyborów.

 • Szpital

  ...47-latka miała wypadek podczas tańca na rurze. Kobieta chce zrobić mężowi niespodziankę i na 20. rocznicę ślubu zatańczyć dla niego. Martwi się, że po tylu latach małżeństwa nie jest już dla niego atrakcyjna i chce ożywić swoje małżeństwo. Nie wie, że mąż spotyka się ze swoją nową pracownicą. Dziewczyna wszelką cenę chce rozbić małżeństwo pacjentki, dlatego mówi jej, że kocha jej męża i zamierza...

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

Wideo na temat: dziewczyna zatańczyła
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: dziewczyna zatańczyła