• Informacje na temat:

  dziewczynka hollywood

Artykuły na temat: dziewczynka hollywood
 • "Wojenne dziewczyny": Podbije Hollywood?

  .... Marzysz o podbiciu Hollywood? - Może to trochę naiwne, ale który z aktorów nie wyobrażał sobie choć raz, że odbiera Oscara? (śmiech) Ja zdawałam maturę międzynarodową, mówię płynnie po...

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • Gwiazda show TVN "Żony Hollywood" oraz uczestniczka pierwszej edycji "Agenta" na co dzień mieszka w Los Angeles, ale ostatnie dni spędzała wraz z córkami w Warszawie, gdzie ma rodzinę. Niestety(...), kochany mąż miał wylew) i próbują mnie skasować jakaś horrendalna sumę!!!" - pożaliła się Eva. Mamy nadzieję, że problem szybko uda się załatwić i gwiazda dotrze do chorego męża. W "Żonach Hollywood...

 • Jacek Lenartowicz: Sielskie życie

  Miał być prawnikiem, ale... prawo go nudziło. Został właścicielem restauracji, anonserem walk bokserskich i przede wszystkim aktorem. Wydaje się nawet, że szczęśliwym.

 • Alicja Bachleda-Curuś opowiedziała o życiu w Hollywood: "To często nieludzki biznes"

  Alicja Bachleda-Curuś (33 l.) od dawna marzyła o tym, by zamieszkać w USA. Udało jej się to, ale równocześnie doznała sporo rozczarowań. Okazało się, że Hollywood nie jest wcale takie, jak sobie wyobrażała.

 • Spełnione marzenia Keiry Knightley

  Keira Knightley, córka aktorskiej pary, nigdy nie była nakłaniana przez swoich rodziców do pójścia w ich ślady. Było raczej odwrotnie. - Doprowadzałam ich do szaleństwa - wspomina 29-latka. - Za każdym razem, kiedy dostałam dobrą ocenę w szkole, pytałam: "Czy teraz mogę już mieć własnego agenta?".

 • Wendzikowska znów popłynęła? "Córka pomyliła mnie z Julią Roberts"

  Anka Wendzikowska (35 l.) pochwaliła się kolejną "znajomością" w Hollywood.

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Hollywood woli grzesznice

  ...romantycznych i przypiąć łatkę "tej drugiej". Dziewczyna, która imała się wielu zajęć W tym roku 11 lutego Jennifer Aniston obchodzi 42. urodziny, co zwłaszcza dla kobiecej gwiazdy Hollywood oznacza(...). Powrót z Nowego Jorku do Hollywood nie oznaczał dla niej początku sukcesów. Wręcz przeciwnie - swojego występu w horrorze "Karzeł" ("Leprechaun") w 1992 roku aktorka powinna się wstydzić do końca...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Wideo na temat: dziewczynka hollywood
 • 14-letnia gwiazda Hollywood

  14-letnia aktorka Dakota Fanning rozdaje autografy na czerwonym dywanie. Dziewczynka zagrała pierwszą główną rolę w filmie w wieku zaledwie 7 lat. Występowała m.in. w "Wojnie światów", "Dziewczynie z Alabamy" i "Człowieku w ogniu".

Dyskusje na temat: dziewczynka hollywood
 • Re: Największy kit w TVN? Stacja straciła połowę widowni!

  grupie. Szli sobie przez miasto i jedenastoletnia dziewczynka zauważyła aktorkę z tego serialu, mama powiedziała, że aż jej się oczy zaświeciły, bo to ponoć jej ukochana postać, wzięła kartkę i pobiegła(...) w badziewnym tasiemcu. Ta "kobieta" jest nikim. Poza rozpoznawalną mordą nie ma nic. Zupełnie nic. Za to jest arogancka i zarozumiała jakby grała w Hollywood. Życzę tej pani, aby spotkało ją to, na co zasługuje