• Informacje na temat:

  dziewczynka śpiewająca

Artykuły na temat: dziewczynka śpiewająca
 • Lopez szczęśliwa po porodzie

  Śpiewająca aktorka Jennifer Lopez, która w piątek urodziła bliźnięta, jest nimi zachwycona - donoszą amerykańskie media.

 • Olga Bończyk o filmie "Rozumiemy się bez słów"

  "Ta historia jest dla mnie niezwykle wzruszająca, bo właściwie prawie w stu procentach przypomina moją własną historię życia" - powiedziała o filmie "Rozumiemy się bez słów" Olga Bończyk, śpiewająca aktorka, podobnie jak główna bohaterka filmu - córka głuchoniemych rodziców. "Prawie cały ten film przepłakałam" - dodaje.

 • "Klan": Kaja Paschalska wraca na estradę z zupełnie nowymi piosenkami!

  ...ja... Dumna z siebie! Kobieta, nie dziewczynka. Wokalistka, a nie śpiewająca aktorka - twierdzi Kaja. Przypomnijmy, że Kaja Paschalska zadebiutowała jako wokalistka w 2001 roku - właśnie wtedy(...) tych, które już ma swoim dorobku. Album utrzymany w klimacie alternatywnego, nowoczesnego popu ma pokazać, jak bardzo zmieniła się i dojrzała dziewczyna śpiewająca przed laty przeboje "Przyjaciel...

 • Muzyczne virale 2014 roku. Przeżyjmy to jeszcze raz

  Zobacz muzyczne filmiki, które podbiły świat w minionych 12 miesiącach!

 • ..., wskutek czego dziewczynka znalazła się w śpiączce. W 2005 była członkinią Honorowego Komitetu Poparcia Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich. W 2002 razem z księdzem Wojciechem Drozdowiczem, twórcą...

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Serialowy przewodnik

  ...przegania Hanię, która stała razem z Nowakiem. Dziewczynka ze łzami w oczach informuje o całym zajściu Annę i Matyldę. Pierwsza miłość ODC. 2144 W sklepie Malwina kłóci się z Emilką o to, czy...

 • Kasia Sawczuk powraca. Urzekła wszystkich trenerów "The Voice of Poland"

  W pierwszym odcinku "The Voice of Poland" (sobota, 1 marca) zaprezentuje się m.in. 17-letnia Kasia Sawczuk, która jako młoda dziewczynka podbiła serca widzów "Mam talent".

 • Amy Winehouse zajmie się chrześnicą

  Amy Winehouse postanowiła wziąć pod swoje skrzydła chrześnicę Dionne Bromfield i pokierować jej karierą. 13-latka w przyszłym tygodniu podpisze kontrakt płytowy z wytwórnią Lioness Records, którego Winehouse jest właścicielką.

 • Spice Girls złym przykładem

  Jak pokazują badania przeprowadzone przez duńskich psychologów, członkinie brytyjskiej grupy Spice Girls są złym przykładem dla nastolatek, a propagowane przez nie hasło "Girl Power" tak na prawdę przypada do gustu tylko chłopakom.

Wideo na temat: dziewczynka śpiewająca
 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

 • Dziewczynka w trampkach

  Wadjda ma 10 lat i mieszka w Rijadzie. W szkole uchodzi za buntowniczkę, ponieważ chodzi w porysowanych długopisem trampkach i próbuje bawić się z chłopcami. Jej największym marzeniem jest rower. Niestety, w Arabii Saudyjskiej kobiety nie mogą prowadzić samochodów, zaś dziewczynkom nie wypada jeździć na rowerze – ma to jakoby zagrażać ich cnotliwości. Aby zdobyć pieniądze na upragniony rower i przekonać dorosłych o swojej pobożności, Wadjda postanawia wziąć udział w konkursie recytacji Koranu.

 • Była sobie dziewczynka

  Charleen, błyskotliwa i zbuntowana piętnastolatka, zagorzała fanka Kurta Cobaina, zastanawia się, dlaczego "dojrzewanie" musi być takie skomplikowane. Pewnego dnia, pod wpływem emocji, decyduje się zabić. Na szczęście ponosi porażkę, a z czasem odkrywa, jak wiele radości można czerpać z życia i miłości!