• Informacje na temat:

  dziewczyny jamesa bonda

Artykuły na temat: dziewczyny jamesa bonda
 • "Dr Quinn": Wiecznie zakochana

  W jej filmografii znajduje się ponad 100 tytułów, ale ona dla wielu Polaków na zawsze pozostanie jedną z dziewczyn Bonda i troskliwą "Dr Quinn".

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

 • "Purity": Daniel Craig w serialu

  Serial "Purity" powstanie na podstawie powieści Jonathana Franzena pod tym samym tytułem z 2015 roku. Fabuła serii będzie osnuta wokół losów Pip, młodej dziewczyny, która nie wie nic o swojej przeszłości, nie zna swojego prawdziwego imienia, ani nazwiska. W pewnym momencie bohaterkę rekrutuje w swoje szeregi organizacja The Sunshine Project (fikcyjne WikiLeaks), na której czele stoi Andreas...

 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

 • Poznaj załogę z "Pan Am"

  ...przyznać, niezwykle apetycznie... Nie tylko zresztą Maggie, lecz także inne pracujące na pokładzie Majestica dziewczyny - francuska piękność Colette Valois (Karine Vanasse), żądna przygód Kate Cameron...

 • Wyciekł skrypt do nowego filmu o Bondzie

  Producent nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda potwierdził, że ofiarą niedawnego włamania do komputerów Sony był skrypt do "Spectre", który nazwano "wstępnym" - donoszą brytyjskie media.

 • Kocha być mamą

  ...dziewczyny Bonda. Spodobało mi się, że Jen może być postacią zarówno śmieszną, jak i dramatyczną. Nie identyfikuje się jednak ze swoją bohaterką Jen. - Kiedy dostałam scenariusz, byłam już po ślubie...

 • "November Man" : Agent numer jeden

  W filmie Rogera Donaldsona Pierce Brosnan gra najlepszego agenta CIA w historii. Nie jest już Jamesem Bondem, ale ma być kimś, na kim Bond się zawsze wzorował.

 • Miłosne trójkąty

  Jeden mężczyzna i dwie kochające go kobiety - o takich nietypowych związkach opowiadają wchodzące 28 listopada na ekrany naszych kin filmy "3 serca" i "Siostry i Schiller". Wśród premier znajdują się również m.in.: sequel "Szefów wrogów", animacja "Wielka Szóstka", thriller "November Man" i komedia romantyczna "Scenariusz na miłość".

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.