• Informacje na temat:

  dziewczyny rolling stones

Artykuły na temat: dziewczyny rolling stones
 • Odeszła od gitarzysty Rolling Stones, bo jest alkoholikiem

  Była kochanka członka zespołu The Rolling Stones, Ronniego Wooda , młodziutka Rosjanka Ekaterina Ivanova zdradziła, że przyczyną rozpadu ich związku było uzależnienie rockmana od alkoholu. Dodała też, że pod jego wpływem "zachowywał się jak dziecko".

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Groziła, że się zabije

  Ekaterina Ivanova, dziewczyna Ronniego Wooda, gitarzysty The Rolling Stones, zagroziła mu, że się zabije podczas awantury, która zakończyła się interwencją policji w nocy z niedzieli na poniedziałek.

 • Sundance: Świetny dokument o Kurcie Cobainie

  Film "Montage of Heck", opowiadający historię Kurta Cobaina, gitarzysty i wokalisty grupy Nirvana, został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu filmowego Sundance. Na film składają się prywatne nagrania, prezentujące osobisty, intymny świat Cobaina.

 • Mick Jagger rzucił partnerkę dla innej! Jest od niego młodsza o 45 lat!

  Współzałożyciel The Rolling Stones uwielbia obracać się w towarzystwie młodych kobiet. Mimo swojego wieku na partnerki wybiera sporo młodsze od siebie dziewczyny! W zeszłym roku wyszło na jaw, że muzyk jest zakochany w Melanie Hamrick, pięknej 28-letniej baletnicy. To wywołało wiele kontrowersji, bo w nowy związek wokalista zaangażował się krótko po śmierci swojej poprzedniej dziewczyny, która...

 • Pokazy filmu o Kurcie Cobainie

  Specjalne kinowe pokazy filmu o wokaliście i gitarzyście Nirvany Kurcie Cobainie "Cobain: Montage of Heck" odbędą się w czwartek, 23 kwietnia, w kilkunastu polskich miastach. Dokument zawiera nieupubliczniane wcześniej materiały z prywatnych archiwów rodziny muzyka.

 • Ireneusz Dudek: Nie płakaliśmy na pogrzebie córki!

  Rolling Stones. Ten długi okres „poszukiwana dźwięków”, jak nazywa swoją muzyczną karierę Dudek, wypełniała zabawa, dziewczyny i trunki. Podczas imprez w hotelowych pokojach przez okna leciały kosze...

 • Elvis Presley zmienił wszystko

  Nazywany "królem rock and rolla", jedna z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury, piosenkarz i aktor Elvis Presley urodził się 80 lat temu, 8 stycznia 1935 r. Presley był wykonawcą takich utworów jak "Blue Suede Shoes" czy "Heartbreak Hotel".

 • 10 piosenek o kotach, które nie są o kotach

  Z okazji Światowego Dnia Kota (w Polsce obchodzony 17 lutego) postanowiliśmy przygotować listę piosenek z kotem w tytule. Ale przewrotnie wybraliśmy te, które jednak nie są poświęcone naszym futrzanym pupilom.

 • The Rolling Stones nie chcą dziewczyn!

  Keith Richards, gitarzysta grupy The Rolling Stones, zaskoczył organizatorów bostońskiego koncertu (21 sierpnia) zespołu odmawiając wspólnego występu na scenie z 25 tancerkami. Dziewczyny miały dołączyć do formacji podczas wykonywania piosenki "Honky Tonk Woman".

Wideo na temat: dziewczyny rolling stones
 • Dziewczyny

  Muzyka, marzenia, miłość i odwieczne pytanie, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Kiedy Eve zaczyna pisać piosenki, stosując je jako metodę na radzenie sobie z problemami, nie spodziewa się, że zupełnie odmienią jej dotychczasowe życie. "To film o ulotnej chwili, w której uświadamiasz sobie, czego pragniesz od życia, gdy wciąż jesteś pełen entuzjazmu i poznajesz ludzi, którzy myślą podobnie jak ty, a możliwości wydają się nieograniczone" - mówi Barry Mendel, producent filmu. Dla...

 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

 • Sugar Man

  Laureat Nagrody Publiczności na festiwalach w Sundance, Nowym Jorku, Los Angeles, Melbourne. Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym... nikt nie słyszał. Pod koniec lat 60. w jednym z barów w Detroit dwóch uznanych producentów muzycznych...