• Informacje na temat:

  dziewczyny stylowe

Artykuły na temat: dziewczyny stylowe
 • Małgorzata Rozenek w bieli na prezentacji ramówki TVN. Stylowo?

  Wkrótce na antenie TVN zagości nowy program „Projekt Lady”. Jego gospodyni, Małgorzata Rozenek (wiek jest kwestią sporną), będzie w nim uczyć niesforne dziewczyny, jak zostać prawdziwymi damami. Ona sama podobno pobierała lekcje manier i nienagannego stylu. Chyba widać efekty! Na prezentacji ramówki stacji celebrytka pojawiła się w białym ubiorze! Wcześniej dała się poznać jako fanka obcisłych...

 • "Dziewczyny": Muzyka, marzenia i miłość

  "Dziewczyny", które na ekrany kin trafią 12 grudnia, to film o rzeczach najważniejszych, tych przez duże "m" - muzyce, marzeniach i miłości oraz... odwiecznym pytaniu, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Niezwykle stylowa produkcja rozkocha w sobie fanów indie popu, hipsterów, wielbicieli brzmień Belle & Sebastian oraz magnetycznych kadrów Xaviera Dolana.

 • ...dostałem na urodziny, wybrałem się na nim do mej dziewczyny. Wigry 3, Wigry 3, a na nim ja i ty! - śpiewał. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Recenzja Wojtek Mazolewski Quintet "Polka": Jazzy sexy Polka

  Intrygująca, zgrabna i seksowna. Świadoma swojej wartości i przebojowa. Wojtek Mazolewski Quintet gra taką "Polkę", jaką tygrysy lubią najbardziej.

 • Adam Kraśko: Co łączy go z piękną Anią?

  .... Żałuję, że nie było Ani Sygnowskiej, mojej niedoszłej dziewczyny... - wyznaje. Była za to inna Ania - Michalska z II edycji programu, która pod Łodzią prowadzi 20-hektarowe gospodarstwo po rodzicach...

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • Pierwsza miłość

  Ola odwozi Błażeja w umówione miejsce w górach. Nad ranem Nikola, Daga, Radek i Mikser wpadają na siebie przed pensjonatem. Mimo to rywalizują dalej. W końcu na prowadzenie wychodzą dziewczyny. W górskim obozowisku młodzież zastanawia się, jak ukryć oszustwo przed Grzegorzem. Tymczasem we Wrocławiu Hubert pyta Sandrę, czy mieszkając w Katowicach, spotykała z jakimś mężczyzną. Kobieta nie wierzy...

 • Tomasz Kammel poprowadzi galę The Look Of The Year

  Galę finałową prestiżowego konkursu dla modelek The Look Of The Year, którą w piątek transmitować będzie telewizyjna Dwójka, poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. - Postaramy się dodać dziewczynom otuchy. Taki mamy cel - mówi Life Kammel.

 • Walka trwa

  ...naukowca do amerykańskiej strefy okupacyjnej. Meyers do pomocy wyznacza mu Celinę, obiecując jej w zamian wyjazd i stały pobyt w USA. Dla dziewczyny współpraca z wrogiem jest nie do pomyślenia, ale siła...

 • Znamy finalistów "Bitwy na głosy"

  "Remisu nie będzie" - tak drugi półfinał "Bitwy na głosy" zapowiadała TVP. Zwycięsko z wokalnej potyczki wyszedł zespół Ewy Farnej, który w finale zmierzy się z drużyną Andrzeja Piasecznego. Z "Bitwą na głosy" pożegnał się Liber i jego grupa.