• Informacje na temat:

  dziewczyny trzymają

Artykuły na temat: dziewczyny trzymają
 • Anna i Wojciech Sienawscy: Wciąż trzymają się razem!

  ...zostaną gwiazdami filmowymi.  "Praca na planie filmowym, choć była fascynującym przeżyciem, nauczyła nas przede wszystkim odpowiedzialności, sumienności i poczucia obowiązku. Po nakręceniu „Dziewczyny...

 • "Gra o tron": Alfie Allen, czyli Theon Greyjoy, o 5. sezonie kultowego serialu

  - Jestem fanem serialu i oglądam każdy odcinek - mówi Alfie Allen, który w kultowej produkcji "Gra o tron" wciela się w Theona Greyjoy'a. Pierwszy odcinek piątego sezonu widzowie będą mogli obejrzeć w nocy z 12 na 13 kwietnia o godz. 3:00 nad ranem, w HBO.

 • "Wojenne dziewczyny": Podbije Hollywood?

  Grana przez ciebie Ewka różni się od swoich koleżanek, "panienek z dobrego domu". Jednak trzymają się razem i walczą ramię w ramię. - Nie ma znaczenia, kto kim przedtem był. Liczy się to, co jest tu i teraz, w czasie okupacji. Każda z nas ma swoje powody, by sięgać po broń. Dla Ewki najistotniejsza jest zemsta - na jej oczach ginęli najbliżsi, stąd żądza odwetu. Jest nieustępliwa...

 • Ma swoje słabości...

  Nie wierzy w diety-cud, ale w zdrowe odżywianie. Dyscypliny nauczyła ją szkoła baletowa, w formie trzymają czworonożni pupile, ale czasem pozwala sobie na mniej zdrową ucztę.

 • "Na dobre i na złe": Zostaną rodziną?

  Widzowie trzymają kciuki, by Leśna Góra przetrwała kolejną burzę...

 • Open'er Festival 2014, dzień czwarty: Sami się prosiliście!

  "Dzwonił Mike Patton - poczekają" - żartował przed wykonaniem bisu Artur Rojek. Z kolei frontman Faith No More nie żartował, gdy w analogicznym momencie groził publiczności słowami: "Sami się prosiliście!". Na scenie namiotowej zawstydzona gromką owacją wokalistka formacji Daughter miała łzy w oczach. 13. edycja Open'era dobiegła końca.

 • "Barwy szczęścia": Czeka ich happy end?

  Za ich szczęście trzymają kciuki widzowie w całej Polsce... ale czy to wystarczy, by czekał ich happy end? Co wydarzy się w serialu po wakacyjnej przerwie?

 • Spielberg wraca do "E.T."?

  Steven Spielberg i Drew Barrymore prowadzą rozmowy dotyczące produkcji sequela kultowego filmu sci-fi "E.T."

 • Mam swoje słabości

  Magdalena Wójcik, czyli Łucja z "Pierwszej miłości", nie wierzy w diety-cud, ale w zdrowe odżywianie. Dyscypliny nauczyła ją szkoła baletowa, w formie trzymają czworonożni pupile, ale czasem pozwala sobie na mniej zdrową ucztę. W stacji Polsat Café prowadzi program "Jem i chudnę".

 • Członkinie amerykańskiego tria Destiny's Child, które świętują ukazanie się swego kolejnego albumu "Survivor", twierdzą, że żeńskim grupom wokalnym, takim jak ich zespół, jest o wiele trudniej utrzymać się na rynku. Wokalistki mają już za sobą rozłam w zespole i dużo innych nieprzyjemnych sytuacji, ale wciąż jakoś udaje im się wspólnie pracować.

Dyskusje na temat: dziewczyny trzymają