• Informacje na temat:

  dziewczyny wprost

Artykuły na temat: dziewczyny wprost
 • Tygodnik "Wprost" wraca do sprawy dilera celebrytów! Ujawnia, jak ćpają gwiazdy!

  W tygodniku "Wprost" ukazała się rozmowa z autorem książki o dilerze polskich celebrytów. Piotr Krysiak wcześniej pisał o aferze dubajskiej. Czego tym razem się dowiedział? Poda jakieś konkretne nazwiska?

 • Kontrowersje w "Mam talent". Zmarnowany Złoty Przycisk?

  Puszyste tancerki z zespołu Barbie Boom usłyszały od jurorów trzy razy "nie", a mimo to awansowały do półfinału show. Część widzów nie kryje oburzenia.

 • ...ze swoją asystentką, Alicią Cargile. Choć sama wprost nie mówi o swojej orientacji seksualnej, jej mama w jednym z wywiadów wyjawiła, że nie ma nic przeciwko temu, że jej córka kocha kobietę. Od...

 • Marta Lipińska: Kocham jasność

  Wspaniała aktorka, pełna optymizmu i pogody ducha. Marta Lipińska przyznaje, że lubi wiosnę, kwiaty i słońce. Z radością przygotowuje też rodzinne spotkania przy wielkanocnym stole i z dumą spogląda wtedy na swoje ukochane wnuki.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Dziewczyna ze Lwowa trafi do... Hollywood?

  ...amerykańscy krytycy, którzy już widzieli "11 minut", są aktorstwem Anny Marii Buczek wprost zachwyceni i twierdzą, że polska aktorka ma szansę na podbicie Hollywood. Ona sama żartuje, że przyjmując propozycję...

 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • Fibak umawiał młode dziewczyny z bogatymi facetami?!

  Tygodnik "Wprost" donosi, że Wojciech Fibak (61 l.) pośredniczył w spotkaniach młodych dziewczyn z majętnymi mężczyznami.

 • "Twarz anioła": Morderstwo z pierwszych stron gazet

  Sensacyjna historia brutalnego morderstwa młodej studentki, pokazana z perspektywy dziennikarskiego śledztwa i procesu, w którym media wydały wyrok na długo przed sądem. Cara Delevingne, Daniel Brühl i Kate Beckinsale grają główne role w filmie "Twarz anioła".

 • "Nie znam bardziej zwichrowanej psychicznie dziewczyny"

  Edyta Olszówka (37 l.) pierwsze oznaki braku "stabilizacji emocjonalnej" zaczęła wykazywać jeszcze podczas związku z Piotrem Machalicą. "Nie znam bardziej zwichrowanej psychicznie dziewczyny" - to opinia kolegi z łódzkiej filmówki. Czy to Machalica jest za to odpowiedzialny?

 • Potłuczone lustra. Wywiad z Charli XCX

  - Bycie kobietą w świecie popu prowokuje stereotyp, że tylko stoję na scenie i wyśpiewuję piosenki, które ktoś włożył mi w usta - obrusza się w rozmowie z Interią znana z przeboju "Fancy" Charli XCX.

Zdjęcia na temat: dziewczyny wprost
Wideo na temat: dziewczyny wprost
 • Dziewczyny

  Muzyka, marzenia, miłość i odwieczne pytanie, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Kiedy Eve zaczyna pisać piosenki, stosując je jako metodę na radzenie sobie z problemami, nie spodziewa się, że zupełnie odmienią jej dotychczasowe życie. "To film o ulotnej chwili, w której uświadamiasz sobie, czego pragniesz od życia, gdy wciąż jesteś pełen entuzjazmu i poznajesz ludzi, którzy myślą podobnie jak ty, a możliwości wydają się nieograniczone" - mówi Barry Mendel, producent filmu. Dla...

 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.

Dyskusje na temat: dziewczyny wprost
 • Re: „Wojenne dziewczyny”: Będzie 2. sezon

  Takiego wciągającego serialu dawno nie było, wartka akcja, a kobiety wprost cudowne, jak świeże jagody, brawo da pomysł, brawo starsze aktorki (Stenka, Potocka Wosińska) jesteście wreszcie na swoim miejscu, a Budnik nie widziałam, ale ją uwielbiam, Wosińska rewelacyjnie zagrała matkę Bodo.

 • Re: "Dziewczyny ze Lwowa": Ranczo po ukraińsku

  Ten serial naszpikowany stereotypami jest bardzo krzywdzący. Aktorki grające główne postacie w życiu nie rozmawiały chyba z żadną Ukrainką, bo mówią jak na moje ucho z akcentem wprost z Rosji. Nie wiem kto wymyśla takie rzeczy, ale znowu oberwie się nam, Polakom (za bycie ksenofobicznymi cebulakami). Niech zdejmą to z anteny, bo wstyd!

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  Mikołaj to przystojniak, ciacho jakich mało , tylko co z tego kiedy coś z nim nie tak , bo on mi się nie podoba i wszystkie dziewczyny jakie znam mają takie same zdane i nie ma tutaj znaczenia że zostawił dzieci i poleciał na inne , po prostu nie ma facet wnętrza , tego czegoś jak moja babcia mówiła takiego gliku a wprost przeciwnie.

 • Re: "M jak miłość": Oskarżony...

  A w następnym Andrzej zostanie aresztowany. W tym czasie Werner poczuje, że może robić wszystko w kancelarii. Werner pójdzie do Magdy i jak gdyby nigdy nic zapyta się wprost czy chce mieć z nim(...), ale ta mu na to nie pozwoli bo również rzuci mu się na szyję i zacznie go całować. Dziewczyny dadzą spokój Wernerowi dopiero rano czyli po około ośmiu godzinach romansowania. Werner ubierze podkoszulek

 • Re: Dziewczyny wezmą ślub?!

  Trzeba to powiedziec wprost: na swiecie istnieje potezne lobby geyowskie. Homo teraz jest wszedzie doslownie, w kinie, w serialach.. No doslownie wszedzie. To jest chore.

 • Re: Dziewczyny wezmą ślub?!

  Trzeba to powiedziec wprost: na swiecie istnieje potezne lobby geyowskie. Homo teraz jest wszedzie doslownie, w kinie, w serialach.. No doslownie wszedzie. To jest chore. Hetero tez jest wszedzie!!! matko bosa RATUUUUJJ!!!