• Informacje na temat:

  dziewczyny z szafy

Artykuły na temat: dziewczyny z szafy
 • Gwiazdy na premierze "Dziewczyny z szafy"

  Dawno nie widziani na warszawskich salonach Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, czyli Małgosia Jantar z "Życia nad rozlewiskiem" i Jacek Lisowski z "Reguł gry", uświetnili swoją obecnością uroczystą premierę filmu "Dziewczyna z szafy".

 • "Dziewczyny" : Za dużo miłości

  "Dziewczyny" Stuarta Murdocha nie mają nic wspólnego z bezczelnymi i pewnymi siebie nowojorskimi "Dziewczynami" Leny Dunham. Reżyserski i scenopisarski debiut założyciela zespołu Belle & Sebastian to subtelna muzyczna ballada o dojrzewaniu na brytyjskich przedmieściach i o neurozach, które można przekuć w twórcze inspiracje.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Jakie niespodzianki czekają widzów jesiennej ramówki?

  Czy życie nad Wisłą może oznaczać spełnienie marzeń dla naszych wschodnich sąsiadów? Odpowiedź na to pytanie poznamy już jesienią w nowym serialu "Dziewczyny ze Lwowa". Sprawdźcie, jakie jeszcze seriale czekają na widzów jesiennej ramówki!

 • Koniec zdjęć do "Dziewczyny z szafy"

  21 marca, po 23 dniach zdjęciowych, padł ostatni klaps na planie debiutu kinowego cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, obrazu opartego na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat, "Dziewczyna z szafy".

 • Co w jej szafie piszczy?

  Śliczna Aleksandra Kisio odkrywa przed nami sekrety szafy Gośki Figury z "Prosto w serce". Kolorowe i obcisłe ciuchy, wesołe aplikacje, wysokie szpilki, paski i modne dodatki - wszystko się w niej zmieści.

 • Polska Rita Hayworth wyszła z szafy

  Od dziś w kinach można oglądać "Dziewczynę z szafy", entuzjastycznie przyjmowany przez krytykę i publiczność film, okrzyknięty jedną z najoryginalniejszych i najlepszych polskich produkcji ostatnich lat.

 • Na Wspólnej

  Zdybicka ciągle ukrywa się przed Maksem. Brzozowski szantażuje w końcu jej asystenta, Roberta. Grozi mu zwolnieniem z pracy, jeśli nie zdradzi mu, gdzie przebywa Ilona. Dziewczyny, które wynajęły dom(...) domu. Z kolei Roman, prężąc się przed dziewczynami, dźwiga kanapy i przesuwa ciężkie szafy. Nikita przychodzi do Żanety z pretensjami, że ta odmówiła Bretnerowi i przez to straciły szansę na udział...

 • Bodo Kox opowie o "Dziewczynie z szafy"

  O samotności, anonimowości i alienacji opowie polski film "Dziewczyna z szafy", w którym jeden z głównych bohaterów "ogranicza swój kontakt ze światem do interakcji za pośrednictwem internetu" - poinformował w środę koproducent tego filmu, Canal+.

 • "rodzinka.pl": Magda pójdzie do ślubu w sukni... Natalii!

  ...- postawi się Agacie Paula. Sprzeczkę dziewczyn przerwie Maria, która przypomni sobie, że Natalia ma ukrytą gdzieś na dnie szafy własną suknię. Tę, w której przed laty przysięgała miłość i wierność(...) zjawi się w salonie z workiem z suknią. - Przymierz - rozkaże Magdzie Maria. W sukni Natalii Magda wyglądać będzie wręcz zjawiskowo! Dziewczyny rozpłyną się w zachwytach. Tylko Boska nie powie ani...

 • Najmniejsze Projekcje Świata: "Dziewczyna z szafy"

  Cykl Najmniejsze Projekcje Świata to wyjątkowe pokazy oraz rozmowy z twórcami w małym gronie. Kolejne spotkanie odbędzie się w czwartek, 13 czerwca, o godz. 9.30, w warszawskim kinie Atlantic. Tym razem widzowie obejrzą "Dziewczynę z szafy".

Wideo na temat: dziewczyny z szafy
 • Dziewczyny

  Muzyka, marzenia, miłość i odwieczne pytanie, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Kiedy Eve zaczyna pisać piosenki, stosując je jako metodę na radzenie sobie z problemami, nie spodziewa się, że zupełnie odmienią jej dotychczasowe życie. "To film o ulotnej chwili, w której uświadamiasz sobie, czego pragniesz od życia, gdy wciąż jesteś pełen entuzjazmu i poznajesz ludzi, którzy myślą podobnie jak ty, a możliwości wydają się nieograniczone" - mówi Barry Mendel, producent filmu. Dla...

 • Dziewczyna z szafy

  Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę...

 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

Dyskusje na temat: dziewczyny z szafy