• Informacje na temat:

  dziewice show

Artykuły na temat: dziewice show
 • Rutowicz: Nadal jestem dziewicą!

  Kilka dni temu do plotkarskich mediów wyciekła informacja, że Rutowicz (25 l.) odmówiła udziału w show Kuby Wojewódzkiego. Natychmiast pojawiły się spekulacje, że powodem jej odmowy jest ciąża. W dzisiejszym "Fakcie" Jola dementuje te informacje: "To bzdury wyssane z palca. Nawet nie chce mi się tego komentować" - powiedziała. Jej agent jest równie zbulwersowany: "To dziwne, że tyle osób nagle...

 • Madonna: 30 lat "Like a Virgin"

  To jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki, a zarazem jeden z tych, który wywołał sporo skandali. 12 listopada 1984 roku ukazał się "Like A Virgin" Madonny.

 • Gwiazda Klubu Szalonych Dziewic: Serial spłyca warsztat

  ...istotna. Ale też nie jestem zwolenniczką złożenia się w ofierze teatrowi i totalnemu zamknięciu na show-biznes. W szkołach wtłacza się nam, że jesteśmy małymi artystami. Przybieramy wtedy manieryczną(...) rubryki towarzyskie. Zdążyłaś już przyjrzeć się polskiemu show-biznesowi? Cieszę się, że przy produkcji "Klubu szalonych dziewic" postawiono też na na osoby, które bardziej funkcjonują w teatrze...

 • Mucha, dziewice i milionerzy

  Telewizja TVN wiosną 2010 roku stawia na sprawdzone pozycje rozrywkowe. Wśród nowości pojawią się dwa seriale oraz nowy program reality-show Magdy Gessler. Z kolei "Milionerzy" będą mogli korzystać z czwartego koła ratunkowego. Co jeszcze pokaże wiosną TVN?

 • Tori Spelling - od świętoszki do naczelnej ekshibicjonistki Hollywood!

  ...poznała wówczas Deana McDermotta, rozbiła jego małżeństwo - i poślubiła zaledwie miesiąc po swym rozwodzie! Tori urodziła Deanowi czwórkę dzieci i wystąpiła z nim w reality show "Tori i Dean“, ale o tym za(...) jej drugiemu małżeństwu. Kariera na dnie Karierę filmową Tori pogrążyło na wieki wieków reality show "Tori i Dean", w którym pokazała całemu światu to, jak żyją rozkapryszone księżniczki...

 • Bokser Marcin Najman przekonuje, że był pierwszym mężczyzną Saszy Strunin z The Jet Set. Tymczasem piosenkarka zapewnia, że wciąż jest dziewicą.

 • Dorota Segda poświęciła wszystko dla tej miłości!

  Dorota Segda (49 l.) nie przypuszczała, że tak szybko i bez pamięci zakocha się w Stanisławie Radwanie (76 l.). Jednak stało się, a ich związek był dla konserwatywnego krakowskiego światka show-biznesu dużym skandalem.

 • Polski black metal: Zarzynanie kozłów i gwałcenie dziewic?

  - Czy blackmetalowcy zarzynają kozły, gwałcą dziewice i podpalają kościoły? Tak! Potwierdzamy - tak ze śmiechem muzycy katowickiej formacji Furia komentują rzekomą złą sławę ciągnącą się za reprezentantami sceny muzyki ekstremalnej.

 • "Klan": Wschodząca gwiazda - Agnieszka Kaczorowska

  ..."Klan" świętował niedawno jubileusz 2500. odcinka, a Agnieszka Kaczorowska i jej bohaterka, Bożena Lubicz, zostały królowymi internetu! Po pierwsze, z powodu jej pasji do tańca i plotek o dołączeniu do tanecznego show. I po drugie - bo Lubiczówna straciła dziewictwo!

 • Britney Spears najpotężniejszą gwiazdą show biznesu

  Amerykański magazyn dla kobiet "Bazaar" nie miał wątpliwości, która ze słynnych pań jest obecnie najpotężniejszą gwiazdą show biznesu. Według dziennikarzy pisma jest nią nie kto inny, jak Britney Spears. Najpopularniejsza dziewica muzyki pop wyprzedziła m.in. Madonnę, Julię Roberts i gwiazdę telewizji Oprah Winfrey. Tymczasem pojawiła się już data amerykańskiej premiery trzeciej płyty Britney.

Wideo na temat: dziewice show
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.

 • Muppety: Poza prawem

  Ulubieńcy światowej publiczności powracają na srebrny ekran w filmie "Muppety: poza prawem". Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show! Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantin - znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita...