• Informacje na temat:

  dziewięć recenzje

Artykuły na temat: dziewięć recenzje
 • "Żona idealna": Podróż Alicji zakończy się na 7. sezonie

  Stacja CBS podczas finału Super Bowl wyemitowała specjalny spot informujący o zakończeniu serialu. Do końca historii Alicji Florrick pozostało dziewięć odcinków.

 • Recenzja Kukiz "Zakazane piosenki": Frajda dla skinheada

  Kto nie pamięta - Paweł Kukiz to taki prawicowy publicysta-celebryta. Który ongiś był muzykiem. Dziś znów wydaje płytę. Bardziej publicystyczną, niż muzyczną.

 • Edyta Olszówka apeluje do widzów: Dajcie serialowi "Aż po sufit" jeszcze jedną szansę!

  ...artykułów, nic jej one bowiem nie dają oprócz poczucia niesmaku. - Dawniej były recenzje i można było się z nich dowiedzieć, co się robi źle, niepoprawnie, co się nie podoba. Niestety, w tych(...) - mówi Olszówka. Dotychczas widzowie stacji obejrzeli dziewięć odcinków serialu "Aż po sufit". Telewizja planuje emisję kolejnych czterech. Aktorka ma nadzieję, że przez ten czas historia rodziny...

 • Recenzja Jessie Ware "Tough Love": Classy retro soul pop

  Kiedy widzę w opisie produktu taki termin, jak macie w tytule, zrazu mną trzącha. Bo ileż może być tego classy retro soul popu?

 • Edyta Olszówka: mam nadzieję, że widzowie dadzą jeszcze jedną szansę serialowi „Aż po sufit!”

  ...niesmaku. - Dawniej były recenzje i można było się z nich dowiedzieć, co się robi źle, niepoprawnie, co się nie podoba. Niestety, w tych plotkach to właściwie nie ma jakichś sugestii, co można by było(...) dziewięć odcinków serialu "Aż po sufit!". Telewizja planuje emisję kolejnych czterech. Edyta Olszówka ma nadzieję, że przez ten czas historia rodziny Domirskich zyska większą akceptację Polaków. - Mam...

 • Recenzja Cavalera Conspiracy "Pandemonium": Apokaliptyczne riffy, częstochowskie rymy

  Pojednanie braci Cavalera po latach rozłąki i wzajemnego żalu poprawiło nie tylko rodzinne stosunki słynnych Brazylijczyków, ale i dało fanom nadzieję na powrót do wielkości, której nie gwarantowali robiący dobrą minę do złej gry, dawni koledzy z Sepultury i traktowany z ostracyzmem przez metalowych purystów Soulfly. Na "Pandemonium" Iggor i Max znów zmierzyli się z własnym dziedzictwem.

 • Ciuchy są wspaniałe, ale najważniejsza jest historia

  ...musi zostawić męża, a Miranda mówi od razu, "Decyduję się. Rezerwuj. Jadę z wami". Carrie cieszy się z wyjazdu ponieważ chce być poza miastem, kiedy pojawią się recenzje jej książki, więc wszyscy(...) przez ile lat? Osiem, dziewięć? I ta cała presja powrotu, tylko dwóch dni pracy i dawania z siebie wszystkiego w każdej scenie, to po prostu bardzo dużo. - Tak więc, John to jedyna osoba, która mógłby...

 • Recenzja Meghan Trainor "Title": Zamiast wżerać lody śpiewa fajne piosenki

  Kojarzycie taki obraz z filmów? Gruba, odrzucona dziewczyna płacze i zażera się lodami, przez co jest jeszcze grubsza i jeszcze mocniej płacze... Meghan bierze takie w obronę.

 • Dyplom dla bohaterki

  ...w stronę moich rodziców, którzy oboje byli nauczycielami" - napisała Williams w oświadczeniu. Aktorka sprzedała ponad 4 mln albumów, uzyskała przychylne recenzje za swoje występy na Broadway'u, występowała w filmach telewizyjnych i kinowych. Ma na swoim koncie nagrodę Tony i dziewięć nominacji do Grammy.

 • Recenzja Włodi "Wszystko z dymem": Generał

  "Mówią - ten weteran pewno znów roz***wi / tych chłoptasi w napadach narcystycznych furii". No i stało się.