• Informacje na temat:

  dzisiaj śpiewają wszyscy

Artykuły na temat: dzisiaj śpiewają wszyscy
 • Koniec "Jak oni śpiewają"

  Program "Jak oni śpiewają" przeszedł do historii. W finale usłyszeliśmy wszystkich uczestników ostatniej, mistrzowskiej edycji. Pierwszy z trójki finalistów odpadł Artur Chamski . "Perłowy Mikrofon" i podróż marzeń wygrał Krzysztof Respondek .

 • Tolak kontra Krawczyk

  Trwa rywalizacja w show "jak Oni śpiewają". Podczas minionego odcinka widzowie zdecydowali o odejściu Joanny Trzepiecińskiej.

 • Mikołaj Krawczyk kobietą

  Trwa rywalizacja w show "Jak oni śpiewają". Podczas minionego odcinka widzowie zdecydowali o odejściu Joanny Trzepiecińskiej. Wszyscy uczestnicy śpiewali po dwa utwory - solo i w duetach.

 • "jOś": Czworo artystów pozostało

  Stało się! W ósmym odcinku "jak Oni śpiewają" z programu odpadła "weteranka" strefy zagrożenia czyli Patricia Kazadi. Aktorka przegrała rywalizację o pozostanie w programie z Agnieszką Włodarczyk.

 • Smutne święta Nieśpielak

  W Wielką Sobotę przykrość spotkała Olę Nieśpielak, która odpadła z programu "Jak oni śpiewają". Ale poza tym jednym wypadkiem było już śpiewająco świątecznie.

 • Mucha "fałszuje jak koza"

  Minionej soboty, 11 października, magia muzyki filmowej poruszyła sercami wszystkich widzów, ale tylko trójka uczestników programu "jak Oni śpiewają" zachwyciła jury. Mowa o Arturze Chamskim, Eli Romanowskiej i Karolinie Nowakowskiej. Anna Mucha dowiedziała się natomiast, że "fałszuje jak koza".

 • Robert Janson nadal nie pozbierał się po wypadku

  ...z koncertów w Miliczu. Wjechał w drzewo. Uderzenie było tak silne, że trzeba było ciąć blachy, by wydobyć ich z wraku. Wszyscy przeżywaliśmy dramat wokalistki zespołu, Moniki Kuszyńskiej (35), która została sparaliżowana od pasa w dół. Mało kto wie, że Robert Janson był w stanie krytycznym. Miał wielonarządowe urazy i złamany kręgosłup. Wiele miesięcy walczył o powrót do zdrowia i do dzisiaj nie...

 • Respondek z Perłowym Mikrofonem!

  "Wiecie co jest najgorsze? Nie przygotowałem mowy zwycięzcy... Nie wiem co powiedzieć" - Krzysztof Respondek nie spodziewał się wygranej w mistrzowskiej, finałowej edycji "jak Oni śpiewają". Ale to on zdobył w sobotę, 21 listopada 2009 roku, Perłowy Mikrofon, pokonując Agnieszkę Włodarczyk i Artura Chamskiego.

 • Sława Przybylska: Śmierć ukochanego ją okaleczyła!

  ...twierdzi – na Podlasiu, gdzie się urodziła, śpiewają wszyscy, wyrażając w ten sposób swoje emocje. Nie od razu wiedziała, że zostanie piosenkarką – owszem, skończyła szkołę muzyczną, ale jednocześnie(...) i skandali, by nie dać o sobie zapomnieć. Wystarczy ten sam hipnotyzujący głos, którym urzekała, śpiewając „Pamiętasz, była jesień” (Posłuchaj piosenki i sprawdź tekst  TUTAJ ) w filmie Wojciecha Hasa...

 • To będzie pozytywny tekst

  Polska publiczność jest najlepsza - ten zdawałoby się kurtuazyjny zwrot nabiera zupełnie realnego znaczenia, gdy przychodzi co do czego. Open'er Festival 2014 to kolejny ciekawy przypadek w tym temacie.

Wideo na temat: dzisiaj śpiewają wszyscy
 • Ze wszystkich sił

  Niepełnosprawny nastolatek, Julien, chcąc zbliżyć się do ojca, wpada na pomysł wzięcia udziału w triatlonie. Julien, jak wszystkie nastolatki, marzy o przygodach i mocnych wrażeniach, które dla osoby niepełnosprawnej są trudne do realizacji. By osiągnąć swój cel, osiemnastolatek namawia swego ojca do wspólnego startu w triatlonie IRONMAN w Nicei. Jedna z najtrudniejszych konkurencji sportowych na nowo zbliża, rozpadającą się pod ciężarem kalectwa syna, rodzinę. Wspierani przez najbliższych...

 • I sprawiedliwość nie dla wszystkich

  Sotiris zajmuje się przesłuchiwaniem podejrzanych na jednym z ateńskich posterunków policji. Pewnego dnia, po kolejnym wieczorze picia na umór, budzi się na ławce w parku i czuje, że ma już dość. Od tej pory, jeśli tylko dostrzeże u przesłuchiwanego choćby ślad tego, że życie było dla niego okrutne, puszcza go wolno. Obsesja ratowania niewinnych kończy się dla Sotirisa wyjątkowo niefortunnie: przez przypadek zabija skorumpowanego policyjnego strażnika. Jedynym świadkiem tej zbrodni jest...

 • Wszyscy mają się dobrze

  Frank Goode, po śmierci żony, próbuje odzyskać kontakt z dorosłymi już dziećmi. Postanawia wyruszyć w podróż i niespodziewanie odwiedzić całą czwórkę: Davida, który jest "uznanym artystą" w Nowym Jorku, starszą córkę Amy, która "wysoko zaszła w reklamie", Roberta, "dyrygenta w Chicago" i Rosie - "główną tancerkę w rewii w Las Vegas". Jak wiele wspólnego z rzeczywistością ma to, co Frank wiedział do tej pory o życiu swych dzieci...? Gorzka podróż Franka W 1990 roku Giuseppe Tornatore...