• Informacje na temat:

  dzisiejsza publikacja

Artykuły na temat: dzisiejsza publikacja
 • Anna Mucha o publikacji nagiego zdjęcia: chciałam zachować się przyzwoicie

  Aktorka opublikowała nagie zdjęcie, ponieważ chciała się zachować honorowo. Jej zdaniem ludzie są dziś zbyt niesłowni, a wyraz „honor” stał się miałki i pozbawiony znaczenia. Czuła więc potrzebę wywiązania się z danej fanom obietnicy.

 • Curly Heads: Wszystko jest remiksem (wywiad)

  Dawid Podsiadło po zwycięstwie w "X Factor" uparł się, żeby jego kontrakt płytowy objął również debiutancki album zespołu Curly Heads z Dąbrowy Górniczej, w którym to zespole Dawid jest wokalistą. Kudłaty laureat czterech Fryderyków dopiął swego, bowiem na półki sklepowe trafiła właśnie płyta "Ruby Dress Skinny Dog".

 • Piotr Gąsowski: Zdradza, co mu w życiu nie wyszło

  To jego pierwsze poważne rozliczenie z życiem. I co zaskakujące, Piotr Gąsowski (52 l.) szczerze przyznaje, że w życiu spotkało go wiele niepowodzeń. Do tego rodzaju zwierzeń skłoniła go publikacja własnej książki, pod wielce wymownym tytułem "Co mi w życiu nie wyszło?".

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

 • Książka Rusin na wiosnę

  W dzisiejszych czasach wystarczy być znanym i popularnym, by móc bez problemu wydać własną książkę. Publikacja sygnowana nazwiskiem Kingi Rusin ma pojawić się w sprzedaży wiosną 2010 roku.

 • Natalia Kukulska: Bateria wysiada w najgorszych momentach (wywiad)

  Natalia Kukulska doskonale zdaje sobie sprawę, jak często postrzegana jest przez pryzmat małej Natalki śpiewającej "Puszka Okruszka", większej Natalki z hitem "Im więcej ciebie tym mniej", a także rodziców - Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Spomiędzy tych perspektyw wychyla się ambitna i mająca wiele do powiedzenia wokalistka, która właśnie wydała nową płytę "Ósmy plan".

 • Kto pisze książki celebrytów?

  Zatrzymana w ubiegłym roku przez CBA i uwikłana w aferę korupcyjną Weronika świadomie zrezygnowała z usług profesjonalnych ghostwriterów i zdecydowała się swoją książkę "Chcę być jak agent" napisać sama. Z pomocy profesjonalisty skorzystała jedynie w warstwie językowo-literackiej - ustalił "Przekrój". Publikacja ma jej pomóc przede wszystkim oczyścić się z zarzutów. "Dochód z książki jest dla...

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

 • Pijany Włodek za kółkiem!

  Nie milkną echa po tym jak Zięba został przyłapany pod wpływem alkoholu za kierownicą. Sprawę dodatkowo podgrzewa kłamliwa publikacja na ten temat w jednym z brukowców. Mimo, że Włodek honorowo oddał mandat radnego i nie zamierza migać się od konsekwencji to najgorsze poniżenia dopiero przed nim...

 • Tematem przewodnim dzisiejszych bulwarówek jest oczywiście ślub popularnego kompozytora i Agaty Paskudzkiej.

Wideo na temat: dzisiejsza publikacja
 • Green Lantern

  We wszechświecie szaleje wojna pomiędzy tymi, którzy sieją postrach, a tymi, którzy walczą w obronie życia - Korpusem Green Lantern. Kiedy pewien wielki wojownik ginie, ktoś musi zająć jego miejsce. Tym razem, po raz pierwszy, jeden z nas stanie się jednym z nich. "Byłem niesamowicie podekscytowany, przenosząc postać Green Lantern na duży ekran - mówi reżyser Martin Campbell, - ponieważ dla mnie on jest jednym z najbardziej fascynujących superbohaterów w historii komiksów. Przede wszystkim...

 • Piąta władza

  Julian Assange (Benedict Cumberbatch) i Daniel Domscheit-Berg (Daniel Brühl) rozpoczynają działalność w internetowym podziemiu jako obserwatorzy światowego establishmentu. Projektują serwis, który umożliwia użytkownikom publikację ściśle tajnych danych, rzucając światło na pilnie strzeżone tajemnice rządów i międzynarodowych korporacji. W krótkim czasie ujawniają więcej szokujących faktów, niż tradycyjne media w ciągu wielu lat. Sytuacja zagęszcza się, gdy Assange i Berg zyskują dostęp do...

 • Karuzela

  Film "Karuzela" portretuje obraz dzisiejszych trzydziestolatków, którzy niedawno wkroczyli w dorosłe życie. Bohaterowie stoją przed najtrudniejszymi życiowymi decyzjami - zakładając własne rodziny, muszą ponieść ciężar odpowiedzialności. Skomplikowane relacje pomiędzy nimi i głęboko skrywane tajemnice nie ułatwiają tego zadania. Jedno kłamstwo z przeszłości powoduje lawinę nieodwracalnych następstw.