• Informacje na temat:

  dzisiejszy bohater

Artykuły na temat: dzisiejszy bohater
 • "Na Wspólnej": Czy odbudują swoją miłość?

  Co czeka bohaterów "Na Wspólnej" w dzisiejszym odcinku?

 • "Heavy Mental": Niemoralna propozycja

  17 kwietnia na ekrany kin wejdzie "Heavy Mental", reżyserski debiut Sebastiana Buttnego. Film prezentowany na polskich i zagranicznych festiwalach to szczery i bezpretensjonalny obraz dzisiejszych trzydziestolatków. Niemoralna propozycja jednego z bohaterów jest początkiem podróży, w której granica między śmiesznym, dziwnym i smutnym jest wyjątkowo płynna.

 • "Na Wspólnej": Weronika zastraszana przez ludzi Solskiego!

  Co czeka bohaterów "Na Wspólnej" w dzisiejszym odcinku?

 • Sylvester Stallone kręci na stadionie Evertonu

  Podczas dzisiejszego meczu angielskiej Premier League pomiędzy drużynami Evertonu i West Bromwich Albion obecna będzie ekipa najnowszego filmu Sylvestra Stallone'a "Creed".

 • Policjantki i policjanci

  Na komendzie od rana panuje podniecenie, wszyscy wybierają się na dzisiejszą walkę Jacka i Mikołaja. Bohaterom bokserskiego pojedynku siłą rzeczy udziela...

 • Filip Łobodziński: Nieoczekiwana zmiana miejsc

  Pokolenie dzisiejszych 50-latków doskonale pamięta Filipa Łobodzińskiego z "Podróży za jeden uśmiech" Stanisława Jędryki. Jako Duduś był nieznośny, irytujący, przemądrzały i... nie sposób było go nie lubić.

 • "M jak miłość": Nowy tydzień – i nowe problemy

  Zapraszamy na 1369 odcinek „M jak miłość” - który nie dla wszystkich bohaterów zapowiada się miło… Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • Uroczysta premiera "Heavy Mental"

  Już w najbliższy piątek, 17 kwietnia, na ekrany kin w całej Polsce wejdzie film "Heavy Mental", w reżyserii Sebastiana Buttnego. Produkcja zdobywcy Nagrody im. Andrzeja Munka za najlepszy debiut 2013-2014 to prawdziwy i szczery obraz pokolenia dzisiejszych trzydziestolatków.

 • "Tulipan": Bożyszcze kobiet

  Twórcy serialu w napisach końcowych zapewniali, że wszystkie postacie są fikcyjne. Ale widzowie doskonale wiedzieli, że główny bohater „Tulipana” wzorowany był Na Jerzym Julianie Kalibabce.

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

Zdjęcia na temat: dzisiejszy bohater
Wideo na temat: dzisiejszy bohater
 • "Gra o tron" jako... musical?

  Fani serialu nakręcili własną wersję, musical, w którym bohaterowie spekulują, kto z nich padnie ofiarą w nadchodzącym sezonie. Spoilerów brak, także zapraszamy do oglądania tuż przed dzisiejszą polską premierą serialu!

 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Jak wyglądało przygotowanie do roli?

  scenariusz, to ta rola od razu sama buduje się w twojej głowie. Czy Władek Konarski miałby szanse odnaleźć się w dzisiejszych czasach? : - Obecnie jest trochę tak samo jak wtedy: tak samo kochamy, zdradzamy, wojujemy, a nawet pijemy wódkę. Jednak wartości się zmieniły. Myślę, że takich ludzi jak bohaterowie „Czasu honoru” można by ze świeca szukać. Natomiast jakby jutro miałby najazd na Polskę, to

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

Dyskusje na temat: dzisiejszy bohater
 • Re: Ujawniamy, że w 50. odcinku...

  sprawia wrażenie że Filip został wciśniety na siłę w to ubranie - które na nim często mam wrażenie aż trzeszczy - w Brzyduli wygladał w garniaczkach świetnie- teraz fatalnie- ten dzisiejszy kapelusz(...) o wiele lepiej niż w oryginale, w którym bohater zachowywał się tak, jakby był zawodowym stripitizerem. Poza tym niektóre gesty były po prostu obsceniczne i w kontekście wieku licznych widzów