• Informacje na temat:

  dziwne akcentowanie

Wideo na temat: dziwne akcentowanie
 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.

 • Nimfomanka - Część I

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.

Dyskusje na temat: dziwne akcentowanie
 • Re: "M jak miłość": Ania zastąpi Paulinę?

  Szkoła aktorska nie czyni aktora. Dziś większość tzw "aktorów" po tych szumnych szkółeczkach aktorskich, nawet dykcji nie ma. A jak aktor nie ma dykcji to nie ma aktora. Dziwne, że przed rokiem 90 aktorzy nie mieli problemów z dykcją, głosy mieli jak dzwon. Dziś mówienie przez zęby, nie krtanią tylko wargami, żuchwy zadrutowane, ciężko ruszyć dolną szczękę aby głos czytelny wydać, akcentowanie na