• Informacje na temat:

  dziwne nawyki

Artykuły na temat: dziwne nawyki
 • Nietypowe nawyki gwiazd

  Gwiazdy, mimo że bardzo często wydają się nam bez skazy, tak samo jak my ulegają drobnym słabościom. Co więcej, czasami są to naprawdę dziwne przyzwyczajenia...

 • ...w wątpliwość jej historię. Tymczasem Grace przeżywa dziwne i przerażające doświadczenie, podczas którego otrzymuje niespodziewaną informację. Dr Thredson stara się pomóc Lanie w ucieczce z Briarcliff.

 • Verna

  Do miasta przyjeżdża matka Jenny. Ku zaskoczeniu córki, Verna nie prosi o kolejną pożyczkę, tylko deklaruje, że odda jej cały dotychczasowy dług. Jack słusznie podejrzewa, że w zachowaniu Verny jest jakiś podstęp. W międzyczasie Frank wprowadza się tymczasowo do Liz. Wychodzą na jaw dziwactwa obojga, włączając romans Franka ze sprzątaczką i dziwne nawyki żywieniowe Liz.

 • Na ekranie nie poznaje mnie własna mama

  Miliony telewidzów oglądają serial "Ranczo" i kochają Solejukową, którą po mistrzowsku gra Katarzyna Żak. Prywatnie aktorka nigdy nie związałaby się z pantoflarzem, bo owszem, szyją w związku może być, ale głową? Nigdy!

 • "Dziennik panny służącej": Zmysłowo i prowokująco

  Ekranizacja skandalizującej powieści Octave'a Mirbeau z Léa Seydoux ("Spectre", "Życie Adeli rozdział 1 i 2", "Piękna i bestia") w roli głównej wejdzie na ekrany polskich kin już 22 maja. Prezentujemy ekskluzywny fragment książki oraz fragment filmu "Dziennik panny służącej".

 • "Rockandrollowy koktajl"

  Grupa Queens Of The Stone, której album „Rated R” był jedną z najbardziej ekscytujących płyt 2000 roku, odwiedzili w połowie grudnia Polskę, dając doskonały koncert w warszawskim klubie "Proxima". Kilka godzin wcześniej z Nickiem Oliveri, śpiewającym basistą grupy, spotkał się Jarosław Szubrycht. Tematy poruszone podczas przytoczonej poniżej rozmowy były wyjątkowo interesujące – muzyka, narkotyki i kobiety.

 • Lubię grać w karty i robić zakłady

  Judi Dench to jedna z najbardziej cenionych aktorek na świecie. Znamy ją nie tylko z filmów o Jamesie Bondzie. Za najnowszą kreację w dramacie "Tajemnica Filomeny" Brytyjka otrzymała siódmą już w swej karierze nominację do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej.

 • "To tylko teatr"

  Andy LaRocque to postać fanom metalu doskonale znana - szara eminencja zespołu Kinga Diamonda, świetny kompozytor, doskonały gitarzysta i wzięty producent. Korzystając z wizyty Kinga Diamonda w Krakowie, Jarosław Szubrycht spotkał się z Andym, aby zadać mu kilka pytań.

Wideo na temat: dziwne nawyki
 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.

 • Nimfomanka - Część I

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.

Dyskusje na temat: dziwne nawyki
 • Re: Nietypowe nawyki gwiazd

  Super artykul, dzieki niemu zostale takim zarabistych pismakiem hahaha . Super nawyki . Ja lubie sobie potrzepac i lubie pomidora w ryzem, to tez sa dziwne upodobania ?