• Informacje na temat:

  dziwne wrażenie

Artykuły na temat: dziwne wrażenie
 • Natalka Siwiec pochwaliła się nowymi zębami? Są dziwnie wielkie!

  Natalia Siwiec (33 l.) ostatni miesiąc spędziła głównie w domu, gdyż w trakcie sylwestra miała wypadek na nartach i poważnie się połamała. Mało sprawna ręka uniemożliwiła jej wykonywanie perfekcyjnego makijażu, a bez tego przecież lepiej nie pokazywać się na ściankach. Okazuje się jednak, że Natalka nie próżnowała w tym czasie. Poza rehabilitacją znalazła także czas na wizytę u dentysty! Hollywoodzkim uśmiechem oczywiście pochwaliła się już na Instagramie. Fani jednak są podzieleni i nie...

 • Majka Jeżowska na sylwestra: Z innej bajki

  "Czuję się jakoś tak dziwnie - jak debiutantka" - powiedziała PAP Life Majka Jeżowska o tegorocznym sylwestrze, podczas którego wraz z innymi gwiazdami wystąpi na scenie w Gdyni. Do tej pory artystka sylwestra spędzała... w ciepłych krajach opalając się.

 • "Z archiwum X": Gillian Anderson o tym, jak dziwne są powroty

  Jak się okazuje powrót do roli Dany Scully wcale nie jest taki łatwy. Ponowne wcielenie się w dawną rolę Anderson określa nawet jako dziwne. Aktorka przyznaje, że od premiery ostatniego filmu, „Z archiwum X: Chcę wierzyć”, nie myślała zbyt dużo o najsłynniejszej telewizyjnej agentce FBI. Jak na razie przeczytała scenariusze dwóch pierwszych odcinków nowej serii – trzeci jak dotąd nadal znajduje...

 • Recenzja Pitbull "Globalization": Produkt bez ryzyka

  Czy tytuł nowego albumu Pitbulla nie brzmi wam dziwnie znajomo? Owszem, dwa ostatnie krążki nosiły nazwy "Planet Pit" i "Global Warming" - a najświeższy, "Globalization", kuleje nie tylko pod względem innowacyjności w nazewnictwie.

 • Nieokrzesani górale, dziwne potrawy. Cała prawda o Zakopanem?

  ...komediowe, część rzeczy jest specjalnie pokazywana w krzywym zwierciadle". "Szpilki na Giewoncie" nie pokazują wielu uroków zakopiańskiej krainy. Można odnieść wrażenie, że to miasto sprowadza się do...

 • Marina And The Diamonds: Przyjaźnie i związki przestają być priorytetem (wywiad)

  Brytyjska wokalistka o greckich korzeniach, Marina Diamandis, opowiada nam o wrażeniu, jakie wywarła na niej Warszawa i o wielu innych rzeczach.

 • Układy

  ...w Afganistanie wobec swoich żołnierzy, cierpiących na Zespół Stresu Bojowego. Jej mentorka jest pod wrażeniem tych sukcesów, zauważa jednak z cynizmem, że smak zwycięstwa bywa zwodniczy. Tydzień...

 • Recenzja Leonard Cohen "Popular Problems": Problemy zbyt popularne

  Na 80. urodziny Leonarda Cohena, z cohenowskiego obozu trafiają do nas dwie płyty. Pierwszą z nich sygnuje swoim nazwiskiem syn Leonarda, Adam. Drugą natomiast sam maestro. I jest to płyta doskonale identyczna, jak poprzednie.

 • Na Wspólnej

  ..., prezentacja Baliszewskiego robi pozytywne wrażenie, do momentu aż… włącza się Krzysztof! Smolny zarzuca Adrianowi plagiat i kłamstwa! Coach jest w szoku.

 • "Bliskość" Amandy Peet

  Amanda Peet wciela się w jedną z głównych ról w nowym serialu HBO zatytułowanym "Bliskość". Pomysłodawcami komediowej produkcji są Jay i Mark Duplassowie, którzy napisali scenariusz i wyreżyserowali wszystkie odcinki.

Zdjęcia na temat: dziwne wrażenie
Wideo na temat: dziwne wrażenie
 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.

 • Nimfomanka - Część I

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.

Dyskusje na temat: dziwne wrażenie