• Informacje na temat:

  dziwny strój

Artykuły na temat: dziwny strój
 • Miley Cyrus w dziwnej stylizacji. Tym razem przesadziła?

  Miley Cyrus (25 l.) nie raz udowadniała, że jest w stanie założyć najdziwniejsze ubrania. Były już prześwitujący komplet w serduszka, całkiem przezroczysta pelerynka, cekinowy strój z wielkimi ustami w okolicach biustu i wiele innych. Tym razem artystka postawiła na coś innego. W odcinku programu "The Voice" pokazała się w... ogromnej, różowej sukni z falbanami. Chyba była zachwycona tym, jak...

 • "Magical Girl" : Mroczne obiekty pożądania

  Magiczne dziewczynki żyją pośród nas. Chociaż są w różnym wieku, to zawsze w jakimś stopniu pozostają dziećmi: równocześnie kruchymi i okrutnymi, irracjonalnymi, zatrzaśniętymi w świecie infantylnych marzeń i niejasnych impulsów. Ich specjalną mocą jest umiejętność stawiania na swoim, sprawiania, że mężczyźni bezwarunkowo spełniają ich zachcianki.

 • Anja Rubik (32 l.) na wybiegach prezentuje najróżniejsze kreacje, które nie zawsze nadają się do chodzenia po ulicy. Okazuje się, że na imprezy branżowe sama także lubi czasem ubrać się nietuzinkowo. Ostatnio podczas gali w Nowym Jorku miała na sobie prosty strój, który niczym by się nie wyróżniał, gdyby nie... nogawki zrobione z folii! Ubrałybyście się w coś takiego?

 • Jak Bożenka z "Klanu" zmieniła się w kociaka?

  Niezależnie od tego, kto wygra bieżącą edycję "Tańca z gwiazdami", wiadomo już, na kim skupia się uwaga widzów. Agnieszka Kaczorowska przyćmiła innych uczestników!

 • Po(d)rywacz

  "Po(d)rywacz Eliza z Zosią przypadkowo są świadkami dziwnej rozmowy przez telefon Jacka z nieznaną kobietą. Zaraz potem Jacek stroi się w najlepszy garnitur...

 • Weronika Rosati: Mama jest moją przyjaciółką

  Niebawem Weronika i Teresa Rosati pojawią się gościnnie w "Project Runway". Potem aktorka wraz z ukochanym, Piotrem Adamczykiem, ma zaplanowany wyjazd do USA.

 • Rihanna i jej koszmarna stylizacja! Dlaczego ona to założyła?!

  Gdy zobaczyliśmy te zdjęcia, zabrakło nam słów! To, co założyła na siebie Rihanna (28 l.) podczas jednego ze swoich koncertów, woła o pomstę do nieba! Nie dość, że ta niefortunna stylizacja podkreśliła wszystkie jej mankamenty, to dodatkowo sprawiła, że stały się one jeszcze większe! Nie wiemy, dlaczego Rihanna założyła na siebie ten dziwny strój, ale mamy tylko jedną prośbę: niech nigdy więcej...

 • 45 lat z "Black Sabbath". Tak rodził się heavy metal

  W piątek, 13 lutego 1970 roku, dokładnie 45 lat temu, wyłaniające się z burzowych pomruków dźwięki katedralnego dzwonu oznajmiły nastanie ery heavy metalu. W rocznicę ukazania się debiutu Black Sabbath przypominamy, jak wszystko to stało się za sprawą jednego albumu.

 • Paulina Krupińska pochwaliła się zdjęciem w góralskim stroju! Zaliczyła wpadkę?!

  Paulina Krupińska (32 l.) choć rodowitą góralką nie jest, to mocno identyfikuje się z tamtejszą kulturą i tradycją. Nic dziwnego, w końcu jej mężem jest rodowity Zakopianin, Sebastian Karpiel-Bułecka (43 l.). Ostatnio jednak modelka została skrytykowana za przebranie się w tradycyjny strój góralski i wytknięta została jej "wpadka".

 • Weird Al Yankovic: 10 najlepszych teledysków nadwornego komika USA

  Jeżeli jakiś artysta padł ofiarą jego żartów, mógł otwierać szampana. Weird Al Yankovic nigdy nie brał się bowiem za rzeczy absolutnie nieznane, a za utwory wykonawców będących na samym szczycie list przebojów. Dzięki temu sam stał się niezwykle popularny. 23 października Weird Al skończył 55 lat! Oto jego 10 najlepszych teledysków.

Zdjęcia na temat: dziwny strój
Wideo na temat: dziwny strój
Dyskusje na temat: dziwny strój
 • Jazda po górach, w błocie,
po...

  trochę dziwny ten strój jak na rower! jak myślicie?

 • Re: Jazda po górach, w błocie,
po...

  trochę dziwny ten strój jak na rower! jak myślicie? styl ubioru pasuje idealnie do roweru !

 • Re: Majka z „Majki” ...

  Nie chcę Jej obrazić,urazić,ale jak widzę tą dziewczynę,nie wiedzieć dlaczego,robię sie nerwowa,wszystko mnie w Niej drażni,wygląd,głos,strój,i ten dziwny grymas ust.Majki nie oglądałam,Ona i Ciachorowski nie przemawiają do mnie,szkoda czasu na te osoby,szkoda tylko że się przypałętała do M jak...z powodu Niej,ten serial stał się zupełnie idiotyczny.,szczególnie Jej wątek,taka młoda z biznesową