• Informacje na temat:

  dziwny talent

Artykuły na temat: dziwny talent
 • Łowczyni talentów

  Pojawienie się Moniki w nowej serii "Rancza" wywołało sporo zamieszania wśród mieszkańców Wilkowyj. To efekt jej ekscentrycznego ubioru, niekonwencjonalnego zachowania, a może pewności siebie? - Pewnie wszystkiego naraz! Jako nieustępliwa "łowczyni talentów", która całe życie poświęciła sztuce, Monika zrobi naprawdę wszystko, by wyrwać Kusego...

 • Filip Chajzer: Małe dzieci są wielkie

  Został gospodarzem nowego show TVN "Mali Giganci". Jak Filip Chajzer poradzi sobie w rozmowach z rezolutnymi kilkulatkami?

 • Edyta Górniak załamana po śmierci fanki! Dlaczego tak to przeżyła?!

  Edyta Górniak (44 l.) bardzo ceni sobie kontakt ze swoimi fanami, a z niektórymi jest nadzwyczaj blisko. Nic dziwnego, że tak bardzo poruszyła ją nagła śmierć młodej dziewczyny, która była wielbicielką talentu piosenkarki!

 • Karolina Gorczyca i Rafał Maserak wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Karolina Gorczyca i Rafał Maserak wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej licytację biżuterii, z której dochód zasili konto fundacji Jurka Owsiaka. 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 11 stycznia 2015 roku.

 • Marek Koterski dał rolę narzeczonej syna?! "Bardzo ceni ognisty temperament Marceli"

  W nowym filmie Marka Koterskiego (75 l.) podobno zagra jego przyszła synowa, Marcela Leszczak (25 l.). Zdaniem reżysera ma duży talent.

 • "Sen o Warszawie": Dokument o Niemenie

  "Sen o Warszawie" - to, nawiązujący do słynnej piosenki, tytuł dokumentu poświęconego jednemu z najważniejszych muzyków polskich XX wieku. Od 21 listopada filmową biografię Czesława Niemena oglądać będzie można w wybranych kinach studyjnych w różnych miastach.

 • Plejada gwiazd w serialu kryminalnym „Kropla Prawdy - Angel's Share”

  ...dowodzi, z jakim talentem aktorskim mamy do czynienia. Wystarczy przypomnieć chociażby jego rolę w głośnej "Małej Moskwie" czy filmie "Ogród Luizy". W serialu wcieli się z kolei w rolę bednarza...

 • Olaf Lubaszenko w dubbingu "Ups! Arka odpłynęła..."

  Olaf Lubaszenko dołącza do polskiej obsady dubbingowej "Ups! Arka odpłynęła...". W pełnej humoru i przygód historii zwierzaków-pluszczaków wciela się w trąbalskiego Dave'a - stworka o wyglądzie rodem z Pokemonów.

 • Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży "podjęli decyzję o powiększeniu rodziny"

  .... Moment na pojawienie się maleństwa wydaje się idealny. Muzyczna kariera Grzegorza rozwija się znakomicie. Jako jeden z nielicznych uczestników programów typu talent show, zdołał podbić polski rynek...

 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

Zdjęcia na temat: dziwny talent
Wideo na temat: dziwny talent
 • Czym teraz zajmują się uczestnicy "Mam talent"? Opowiedzieli o tym w "śniadaniówce"

  W dotychczasowych sezonach programu "Mam Talent!" było wiele emocji, zjawiskowych występów i barwnych osobowości. Jak obecnie wyglądają kariery uczestników? W "Dzień Dobry TVN" zwycięzca 2. edycji(...) do show, zapadła w pamięci widzom jako ta, która w doskonały sposób wykonała piosenkę „Dziwny jest ten świat”. „Dla mnie program był nie tylko ogromną przygodą, ale także zalążkiem czegoś, co

 • Masz talent!

  "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...

 • Córka Niemena śpiewa piosenki ojca! Dorównuje mu talentem?

  wystąpiła jednak na festiwalu w Opolu, gdzie fenomenalnie zaśpiewała wielki przebój jej taty "Dziwny jest ten świat". Tym razem media zachwyciły się Niemenówną. Najwyraźniej piosenkarka postanowiła pójść za ciosem i zaprezentowała kolejną piosenkę z repertuaru Czesława. Jak Wam się podoba? Odziedziczyła talent po ojcu?

 • Papryka, sex i rock'n'roll

  Rodzice Miklósa Fenyö wracają na komunistyczne Węgry w połowie lat sześćdziesiątych, kiedy wszyscy inni uciekają na Zachód. Dla zbuntowanego Mikiego, ubranego w hawajską koszulę i z idealnie wystylizowanymi włosami, powrót z Ameryki i życie pod kontrolą komunistycznej dyktatury oznacza dramat. Jego dawni, węgierscy przyjaciele nie wiedzą co zrobić z jego pstrokatymi ciuchami, dziwnym, amerykańskim akcentem i kolekcją Buddy'ego Holly. Jego miłość z dzieciństwa traktuje go chłodno i z...

Dyskusje na temat: dziwny talent
 • Re: Gwiazdy po latach: "07 zgłoś się"

  Polska to taki dziwny kraj, gdzie dyplomowani aktorzy stoją w kolejce po zasiłek dla bezrobotnych, a w serialach telewizyjnych karierę robią różne Cieślaki, Cichopki, Mroczki !!! Bo dyplom to nie wszystko trzeba mieć talent, a zwłaszcza to ,,coś'' Jagielski ma dyplom lekarza i co pozwoliłbyś się mu leczyć ,bo ma dyplom?