• Informacje na temat:

  dziwny ten świat

Artykuły na temat: dziwny ten świat
 • "Świat według Kiepskich": Spór o publiczną toaletę

  W premierowym odcinku kultowego serialu "Świat według Kiepskich" będziemy świadkami międzysąsiedzkiego sporu o publiczną toaletę.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • „Świat według Bundych": Życie po hicie

  Aż trudno uwierzyć, ale ten jeden z najdłużej emitowanych i najpopularniejszych amerykańskich sitcomów skończył w ubiegłym roku 30 lat! Niestety, jubileuszowy rok nie dla wszystkich okazał się(...) dłuższy czas tkwiła w toksycznym związku z Gene’em Simmonsem, muzykiem legendarnego heavymetalowego zespołu "KISS". W wieku 33 lat trafiła na plan "Świata według Bundych". Wtedy była już czysta, a u jej...

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

 • "The Umbrella Academy": Jak uratować świat? Oficjalny zwiastun serialu Netflixa

  Do uratowania świata zostało im osiem dni. Jak sobie poradzą z tym zadaniem, biorąc pod uwagę fakt, że nie potrafią dogadać się nawet między sobą? Zobaczcie oficjalny zwiastun serialu "The Umbrella Academy".

 • Marta Żmuda Trzebiatowska szkoliła się u antyterrorysty

  - Różni dziwni ludzie chodzą po świecie i kobieta powinna umieć się bronić - uważa Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka nosi w torebce gaz, wzięła także udział w kursie samoobrony pod okiem byłego antyterrorysty.

 • "Świat według Kiepskich": Wolny jak Badura

  ...– Cieszę się z tego, co mam. Nie czekam na sławę, bo wiem, że spektakularny sukces najczęściej kończy się katastrofą – przyznaje aktor Lech Dybik, który w serialu "Świat według Kiepskich" gra Kazimierza Badurę, bezdomnego o filozoficznym podejściu do życia.

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • "Świat według Kiepskich" znika z anteny. Jak poradzi sobie Marzena Kipiel-Sztuka?

  Decyzja została już podjęta i nawet protesty fanów niewiele dadzą. Kultowy serial Polsatu "Świat według Kiepskich" zniknie z ramówki. Wiosną nie zobaczymy nowych odcinków legendarnej komediowej(...) ten serial - zapewnia.  Nic dziwnego, "Kiepscy" są fenomenem. Jedyną produkcją filmową Polsatu, której odcinki nagrywane były nieprzerwanie od osiemnastu lat. Spora w tym zasługa pani Marzeny, która...

 • 45 lat z "Black Sabbath". Tak rodził się heavy metal

  W piątek, 13 lutego 1970 roku, dokładnie 45 lat temu, wyłaniające się z burzowych pomruków dźwięki katedralnego dzwonu oznajmiły nastanie ery heavy metalu. W rocznicę ukazania się debiutu Black Sabbath przypominamy, jak wszystko to stało się za sprawą jednego albumu.

Zdjęcia na temat: dziwny ten świat
Wideo na temat: dziwny ten świat
Dyskusje na temat: dziwny ten świat