• Informacje na temat:

  ed westwick plotki

Artykuły na temat: ed westwick plotki
 • Chciałby zagrać Batmana!

  Gdyby nie fakt, że Ed Westwick został aktorem, z pewnością byłby architektem krajobrazu, bo uwielbia ogrody. Marzy także o wyrozumiałej dziewczynie, która razem z nim będzie oglądać mecze piłki nożnej.

 • To już koniec "Plotkary"!

  ...na dno. Najwyższa pora, by Serena (Blake Lively), Blair (Leighton Meester), Dan (Penn Badgley), Nate (Chace Crawford) oraz Chuck (Ed Westwick) przestali zajmować się gierkami i zadbali(...). W Internecie zaczęły krążyć plotki i zdjęcia z finałowego, dwugodzinnego odcinka. Czego możemy się spodziewać? Podziału na dwie części, z czego akcja drugiej potoczy się kilka lat później...

 • Dopóki o tobie nie mówią, jesteś nikim

  ...powiedzie?   Tymczasem Chuck Bass (Ed Westwick) - najlepszy przyjaciel Sereny, ma swoje problemy. Jego ukochana Blair Waldorf (Leighton Meester) ulega fascynacji przystojnym księciem (Hugo Becker...

 • Zawsze być sobą

  Aktor Ed Westwick nie mógłby zaprzyjaźnić się ze swoją postacią - Chukiem: Jak dla mnie - jest zbyt niebezpieczny. Za bardzo lubi manipulować ludźmi. Myślę, że przyjaźń z nim byłaby zbyt ryzykowna(...), jak na przykład plotki. Jedna z najbardziej szalonych to: "Że ja i Chace (Crawford - gra Nate'a) jesteśmy gejami. A my tylko razem wynajmowaliśmy mieszkanie!" Niby nic, ale już nie są...

 • Pamela Anderson w łóżku z... fanem

  ...ra" brytyjski aktor Ed Westwick. Scena z jego udziałem ma się rozgrywać w windzie, a jego ekranowa towarzyszka również zostanie wyłoniona w konkursie przeprowadzonym przez Nokię. John Nichols, szef...

 • Trzeci sezon w Polsce

  ..., a dokładnie niezapowiedziana wizyta, którą złoży jej zdemoralizowany Carter Baizen (Sebastian Stan). W tym samym czasie Blair Waldorf (Leighton Meester) i Chuck Bass (Ed Westwick) wreszcie wyznają...

 • Miley Cyrus oburzona: Nie mogę tolerować kłamstw

  "Możesz mnie nie w***wiać?" - napisała w jednym z postów na Twitterze oburzona Miley Cyrus. Tak zareagowała na plotki rozsiewane przez znanego blogera Pereza Hiltona.

 • Chciałby zagrać Batmana!

  Gdyby nie fakt, że Ed Westwick został aktorem, z pewnością byłby architektem krajobrazu, bo uwielbia ogrody. Marzy także o wyrozumiałej dziewczynie, która razem z nim będzie oglądać mecze piłki nożnej.

 • Pamela Anderson w łóżku z... fanem

  Pamela Anderson wkrótce spełni marzenie jednego ze swoich fanów: aktorka nagra ze szczęśliwcem scenę łóżkową na potrzeby konkursu organizowanego przez jedną z firm produkujących telefony komórkowe.

 • Premierowa "Plotkara"

  W tygodniu telewizja TVN7 rozpocznie emisję drugiej serii serialu "Plotkara", uznanego przez New York Magazine za najlepszy serial wszech czasów. Będzie to jednocześnie premiera w Polsce.

Wideo na temat: ed westwick plotki
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.