• Informacje na temat:

  eddie izzard

Artykuły na temat: eddie izzard
 • Znany komik w roli psychologa

  Eddie Izzard dołączył do obsady trzeciego sezonu amerykańskiego serialu stacji Showtime "Wszystkie wcielenia Tary".

 • Eddie Izzard kontra Uma Thurman

  Brytyjski komik Eddie Izzard ( "Szpiedzy tacy jak oni" ) wystąpi u boku Umy Thurman ( "Be Cool" ) i Luke'a Wilsona ( "Legalna blondynka 2" ) w romantycznej komedii s-f "Super Ex", nad którą pracuje Ivan Reitman ( "Ewolucja" ). Obraz powstaje dla studia Regency Enterprises.

 • "Sposobem Obamy"

  Eddie Izzard i Minnie Driver mogą już wkrótce pojawić się na planie filmu, który będzie kinową wersją serialu "The Riches". Pieniądze na projekt mają zostać zebrane "sposobem Obamy".

 • Znany komik w roli psychologa

  Eddie Izzard dołączył do obsady trzeciego sezonu amerykańskiego serialu stacji Showtime "Wszystkie wcielenia Tary".

 • "Sposobem Obamy"

  Eddie Izzard i Minnie Driver mogą już wkrótce pojawić się na planie filmu, który będzie kinową wersją serial u "The Riches". Pieniądze na projekt mają zostać zebrane "sposobem Obamy".

 • Natalie Portman bije się o rolę z mężczyzną

  Młoda Hollywoodzka gwiazda Natalie Portman i znany przede wszystkim z teatru Eddie Izzard ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) rywalizują ze sobą o rolę w nowej teatralnej wersji słynnego "Kabaretu", która ma powstać w Londynie.

 • Kenneth Branagh i coś

  Kenneth Branagh ( "Harry Potter i komnata tajemnic" ) oraz Eddie Izzard ( "Cień wampira" ) wystąpią w ekranizacji klasycznej powieści dla dzieci "Pięcioro dzieci i coś ". Film będzie nowoczesną wersją książki Edith Nesbit. W projekcie połączone zostaną ujęcia aktorskie ze scenami wykorzystującymi osiągnięcia grafiki komputerowej.

 • Członkowie walijskiej fromacji Stereophonics potwierdzili pojawiające się od niedawna w brytyjskiej prasie wiadomości, iż wezmą udział w dużym koncercie z okazji 40-lecia istnienia organizacji Amnesty International.

 • Członkowie irlandzkiej formacji U2 nie mogli przepuścić możliwości zagrania na koncercie "The We Know Where You Live", zorganizowanym w Londynie z okazji 40. rocznicy powstania organizacji Amnesty International. Muzycy pojawili się w londyńskiej Wembley Arena w niedzielę, 3 czerwca, za pośrednictwem satelity, gdyż obecnie odbywają trasę koncertową po USA.

 • Optymizm Toma Cruise'a

  Tom Cruise nie może zrozumieć dlaczego jego najnowszy film - wojenna "Walkiria" - spotyka się z tak licznymi krytycznymi opiniami.

Wideo na temat: eddie izzard
 • Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

  Trzecia z cyklu ekranizacji słynnych książek C.S. Lewisa. Widowiskowa opowieść o wyprawie rodzeństwa Pevensie i księcia Kaspiana, którzy na pokładzie statku zwanego "Wędrowcem do Świtu" docierają do krainy, z której pochodzi lew Aslan. Film w polskiej wersji językowej. Reżyseria: Michael Apted ("Świat to nie wszystko", "Goryle we mgle").

 • Uprowadzona Alice Creed

  Brytyjski thriller opowiadający o porwaniu młodej kobiety przez dwóch byłych skazanych. Scenariusz do filmu oraz reżyseria to dzieło J Blakesona a główne role grają Gemma Arterton, jako uprowadzona Alice Creed oraz Martin Compston i Eddie Marsan jako Danny i Vic - jej porywacze. Film otwiera scena, w której Danny i Vic leżą na wykładzinie vana. Później widzimy ich kupujących wiertarkę, materac i inne rzeczy, które pomogą im w późniejszym przygotowaniu miejsca przetrzymywania. Potem porywają...

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.