• Informacje na temat:

  eddie murphy zdjęcia

Artykuły na temat: eddie murphy zdjęcia
 • Eddie Murphy został po raz dziesiąty ojcem!

  Eddie Murphy (57 l.) powitał na świecie kolejnego potomka!

 • Haley Joel Osment wraca w komedii "Sex Ed"

  Kiedy otrzymywał nominację do Oscara za rolę w "Szóstym zmyśle" (1999), był drugim najmłodszym aktorem w historii, który dostąpił tego zaszczytu. Potem jego kariera, zamiast nabrać rozpędu, gwałtownie przyhamowała. Teraz Haley Joel Osment wraca w komedii "Sex Ed".

 • Eddie Murphy zostanie po raz dziesiąty ojcem!

  Obecna partnerka Eddiego Murphy’ego (57 l.), Paige Butcher (38 l.), jest w ciąży!

 • Eddie Murphy w przedszkolu

  Eddie Murphy, jeden z najsłynniejszych hollywoodzkich aktorów komediowych, przygotowuje się do kolejnej produkcji. Po sukcesie takich przebojów, jak "Dr Dollitle" czy "Gruby i chudszy 2: The Klumps" aktor wystąpi w komedii familijnej "Daddy Day Care", opowiadającej o mężczyźnie prowadzącym przedszkole.

 • Mel B doprowadzona do łez

  Eddie Murphy nie wierzy, że jest ojcem urodzonego kilka dni temu dziecka piosenkarki. Mel B jest załamana. W grudniu bardzo przeżyła zerwanie z Eddiem Murphy, a teraz została zmuszona do poddania testom DNA swojej córeczki, które mają potwierdzić ojcostwo Murphy'ego.

 • Eddie Murphy kurczy się

  Eddie Murphy ( "Shrek" , "Showtime" , "Pluto Nash" ) już niedługo wkroczy na plan filmu science fiction "The Incredible Shrinking Man". Obraz będzie nową wersją klasycznego dzieła "Niewiarygodnie mały człowiek" z 1957 roku. Ciemnoskóry gwiazdor wcieli się w postać mężczyzny, który na skutek działania tajemniczej substancji zaczyna się kurczyć. Zdjęcia ruszają w marcu 2004 roku.

 • Gwiazdy po latach: "Ostry dyżur"

  ..."W kręgu podejrzeń") i filmach (m.in. "Książę w Nowym Jorku" z Eddie Murphym). Choć dzięki serialowi stał się jeszcze bardziej popularny, nie potrafił wykorzystać swoich pięciu minut. Po zakończeniu...

 • Anjelica Huston i Eddie Murphy w komedii

  Amerykańska gwiazda Anjelica Huston ("Honor Prizzich", "Genialny klan" , "Rodzina Addamsów") zagra w komedii "Daddy Day Care", przygotowywanej przez Steve'a Carra, autora przeboju "Dr Dolittle 2" . Aktorka wystąpi u boku Eddie'ego Murphy'ego ( "Showtime" ).

 • Murphy i Wayans w remake'u

  Eddie Murphy ( "Następne 48 godzin" , "Gliniarz z Beverly Hills" , "Dr Dolittle 2" ) prowadzi negocjacje w sprawie swego udziału w filmie "Niewiarygodnie mały człowiek", remake'u obrazu Jacka Arnolda z 1957 roku. Nową wersję wyreżyseruje najprawdopodobniej Keenen Ivory Wayans ( "Straszny film" , "Straszny film 2" ).

 • Janssen, Murphy i Wilson w szpiegowskiej komedii

  W Hollywood trwają przygotowania do realizacji nowej szpiegowskiej komedii "I Spy". Film ma być kinową wersją serial u, który z dużym powodzeniem był emitowany w amerykańskiej telewizji w latach 1965-68. Jak donosi magazyn The Hollywood Reporter , główne role zgodzili się zagrać Famke Janssen ( "GoldenEye" ), Eddie Murphy ( "Dr Dolittle 2" ) i Owen Wilson ( "Kowboj z Szanghaju" ).