• Informacje na temat:

  eddie murphy zona

Artykuły na temat: eddie murphy zona
 • Eddie Murphy: Jakie ma kontakty z nieślubną córką?

  Informator jednej z gazet wyjawia, jakim ojcem jest Eddie Murphy (57 l.) dla jednej ze swoich córek, której długo nie chciał uznać.

 • Eddie Murphy zagra Richarda Pryora

  Eddie Murphy wcieli się w postać swego idola - legendarnego komika Richarda Pryora w biograficznym filmie w reżyserii Billa Condona ("Dreamgirls").

 • Eddie Murphy został po raz dziewiąty ojcem!

  Eddie Murphy (55 l.) i jego dziewczyna Paige Butcher (36 l.) powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko!

 • Eddie Murphy: Tatuaż dla Spicetki

  Eddie Murphy (45 l., "Dr Dolittle" ) i Mel B (31 l., była wokalistka Spice Girls) od niedawna są parą. Ich wzajemne zauroczenie jest tak mocne, że każde z nich wytatuowało sobie na ciele imię drugiego.

 • Eddie Murphy przemówił

  Do wystosowania krótkiego oświadczenia zmusiła aktora konferencja prasowa, jaką zwołała w ubiegłym tygodniu adwokat Mel B (32 l.). Panie powiedziały, że Eddie Murphy (46 l.) nie poczuwa się do odpowiedzialności za swoją trzymiesięczną córeczkę.

 • Eddie Murphy poślubi Spicetkę?

  Eddie Murphy (45 l., "Gruby i chudszy 2" ) przygotowuje się do oświadczyn. Wybranką aktora jest była wokalistka zespołu "Spice Girls" - Melanie Brown (31 l.), donoszą amerykańskie media. Para zaczęła się spotykać trzy miesiące temu (czerwiec 2006). Aktor i piosenkarka są w sobie podobno szaleńczo zakochani.

 • Eddie Murphy spotyka się z sobowtórem swojej byłej

  Robi się coraz dziwniej. Eddie Murphy (47 l.) najpierw rozstał się ze swoją żoną Tracey Edmonds 2 tygodnie po ślubie, a teraz spotyka się z kobietą, która wygląda jak jej lustrzane odbicie.

 • Eddie Murphy: Romans ze "Spicetką"

  Podstarzały hollywoodzki gwiazdor Eddie Murphy (45 l., "Dr Dolittle" ) spotyka się z byłą gwiazdą Spice Girls - Melanie Brown (31 l.) - taką informację podały zagraniczne media. Znana pod pseudonimem "Scary Spice" wokalistka w zeszłym roku przeniosła się do Los Angeles.

 • Murphy rozstał się z żoną 2 tygodnie po ślubie!

  Mel B na pewno nie posiada się ze szczęścia. Eddie Murphy (47 l.) i Tracey Edmonds zdecydowali się na rozstanie zaledwie dwa tygodnie po ślubie. Trochę przypomina nam to perypetie Dody i Radka.

 • Eddie Murphy ojcem dziecka "Spicetki"?

  Nie tylko polską sceną polityczna wstrząsają ostatnio oskarżenia o domniemane ojcostwo. Była wokalistka Spice Girls - Melanie Brown (31 l.) twierdzi, że ojcem jej mającego przyjść na świat dziecka jest amerykański aktor Eddie Murphy (45 l. "Gliniarz z Beverly Hills " ). Czarnoskóry gwiazdor nie jest jednak tego taki pewny.

Wideo na temat: eddie murphy zona
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…