• Informacje na temat:

  edie falco plotki

Artykuły na temat: edie falco plotki
 • "Rodzina Soprano": Ludzka twarz gangstera

  ...niedogodności związane z jego nieobecnością i obsypywał ich prezentami, np. sprowadzał na plan masażystów albo kucharza przygotowującego dla wszystkich sushi. Dzięki temu aktorzy przepadali za nim. Edie Falco, czyli serialowa żona Tony’ego opowiadała, że gdy widziała go w inscenizacji sztuki "Bóg mordu", gdzie grał męża innej aktorki, czuła się nieswojo i myslała, że powinna jakoś zareagować. Również...

Wideo na temat: edie falco plotki
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.