• Informacje na temat:

  edith piaf

Artykuły na temat: edith piaf
 • Marlena Dietrich i Edith Piaf: o tym romansie plotkowało całe środowisko

  Gdy zmarła Edith Piaf, kondukt pogrzebowy na ulicach Paryża obserwowało 40 tysięcy ludzi, kolejne tysiące czekały na cmentarzu Pére Lachaise. Nawet w takim tłumie Marlenie Dietrich udało się stać samotnie.

 • "Dwa dni, jedna noc": Marion Cotillard walczy o pracę

  Marion Cotillard została laureatką 27. edycji Europejskich Nagród Filmowych. Tytuł Europejskiej Aktorki Roku przyznano jej za kreację w nowym filmie braci Dardenne - "Dwa dni, jedna noc". Prezentujemy oficjalny zwiastun obrazu, który wejdzie na ekrany polskich kin 6 lutego 2015.

 • Kolejne niezwykłe odkrycie w "Mam talent"

  Janey Cutler ma 80 lat, jest babcią 13 dorodnych wnucząt i już podbiła serca na całym świecie swoim występem w brytyjskiej edycji programu "Mam talent" . Janey, która już została okrzyknięta "nową Boyle" podczas przesłuchania zachwyciła widzów i jurorów interpretacją utworu Edith Piaf "Je Ne Regrette Rien".

 • Barbara Kurzaj: Z Krakowa do Warszawy

  Popularność zyskała dopiero wtedy, gdy przeniosła się z Krakowa do Warszawy. Sabina z "Barw szczęścia" jest postacią emocjonalną, a przez to wiarygodną. I o takie role chce zabiegać Barbara Kurzaj.

 • "Barwy szczęścia": Sabina potrafi o siebie zawalczyć

  .... Chciałabym wszystkim podziękować za te przejawy sympatii. Moją pierwszą nauczycielką była Edith Piaf. W wieku dziewiętnastu lat z Józefem Opalskim zrobiłam o niej monodram, co było dla mnie nie lada wyzwaniem. Wierz mi, że zaciekawić widza sobą przez godzinę jest dość trudną sztuką, a ja grałam ten monodram przez osiem lat. To Piaf nauczyła mnie, że widz jest najważniejszy. Moim marzeniem było...

 • Anna Popek w nowej roli! Zaśpiewa!

  Anna Popek już wkrótce zadebiutuje w podwójnej roli: wokalistki, autorki tekstów muzycznych i producentki. Znana dziennikarka zajmie się produkcją teledysku do piosenki "Milord", do której sama napisała też słowa. Utwór wykonają znana wokalistka Grażyna Skowron-Matkowska, Anna Popek i jej siostra Magdalena.

 • Gwiazdy zaśpiewają dla Ukrainy

  ...miłujących pokój bliska jest sprawa Ukrainy. Aktorka Justyna Sieńczyłło zaśpiewa "Nie żałuję" z repertuaru Edith Piaf: - Mam wielu przyjaciół Ukraińców. Pozostanie obojętną na ich los byłoby...

 • Zaz powraca do Polski na jeden koncert

  5 grudnia fani muzyki francuskiej będą mieli okazję zobaczyć Zaz w Progresja Music Zone w Warszawie podczas jedynego koncertu w Polsce w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic.

 • Ewa Demarczyk: Gdzie schowała się przed całym światem?

  Edith Piaf (†48 l.), ale ona… nie chciała śpiewać po francusku. Wtedy właśnie pokazała, jak jest uparta. Nie podpisała kontraktu z Olimpią, zerwała z Piwnicą pod Baranami, postawiła na samodzielną...

 • "The Voice of Poland": Poznaliśmy finalistów programu!

  Nowe zasady, kluczowe rozstrzygnięcia oraz wielkie emocje. To wszystko mogli zobaczyć widzowie półfinałowego odcinka "The Voice of Poland".

Dyskusje na temat: edith piaf