• Informacje na temat:

  edward fox zdjęcia

Artykuły na temat: edward fox zdjęcia
 • "Brooklyn 9-9": Katey Sagal w 3. sezonie!

  ...losy policjantów z nowojorskiego posterunku. Produkcja zadebiutowała na antenie stacji FOX w 2013 roku. W Polsce przygody Jake'a i spółki można śledzić na antenie Canal+. Dla Sagal jest to pierwsza(...) Edwarda I, który po powrocie w rodzinne strony musiał ponownie sięgnąć po miecz. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 15 września i przyciągnęła przed ekrany 4 miliony widzów. W rolach głównych...

 • Sean Connery w nowej roli

  W brytyjskim studiu filmowym Pinewood rozpoczęły się zdjęcia do najnowszej produkcji z udziałem Seana Connery'ego ( "Szukając siebie" , "Imię róży", "Nietykalni" , "Polowanie na Czerwony Październik " ). Najsłynniejszy odtwórca roli Jamesa Bonda wcieli się tym razem w postać podstarzałego agenta CIA.

 • "24 godziny": Kiefer Sutherland wraca jako Jack Bauer

  Pytanie wciąż powracało - regularnie, uparcie, bez przerwy. Padało w męskich toaletach, restauracjach, samolotach... - Cały czas byłem pytany o jedno: "Kiedy nastąpi powrót Jacka Bauera?" - mówi Kiefer Sutherland. - To ogromne zainteresowanie fanów jest w istocie hołdem dla tego serialu. Naprawdę nie było dnia, żeby ktoś nie zagadnął mnie: "A co teraz porabia Jack Bauer?". Nareszcie koniec tych pytań. Jack wrócił.

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.

 • Rupert Everett zagra Oscara Wilde'a

  Colin Firth, laureat Oscara za film "Jak zostać królem" zagra przyjaciela i powiernika Oscara Wildea w filmie biograficznym o irlandzkim pisarzu "The Happy Prince". Obraz będzie reżyserskim debiutem Ruperta Everetta, który wystąpi w nim także w roli głównej.

 • Wraca do kin 15 lat po premierze

  Uhonorowany 11 Oscarami "Titanic" Jamesa Camerona wraca po piętnastu latach do kin. Tym razem będzie prezentowany w wersji 3D, która wchodzi na ekrany w 100. rocznicę zatonięcia słynnego statku. Do polskich kin film trafi w piątek, 13 kwietnia.