• Informacje na temat:

  edward norton producent

Artykuły na temat: edward norton producent
 • Oscary 2015: Dla kogo nominacje?

  15 stycznia około 15:00 dowiemy się, czy "Ida" wciąż będzie miała szansę na tegorocznego Oscara. Ogłoszenie nominacji we wszystkich 24. kategoriach odbędzie się podczas specjalnej konferencji prasowej transmitowanej na żywo.

 • "Birdman": Powrót na szczyt

  "Birdman" to czarna komedia o aktorze znanym z roli superbohatera (Michael Keaton), który stawia czoło wyzwaniu, jakim jest wystawienie sztuki na Broadwayu. Podczas przygotowań do premiery toczy walkę ze swoim ego i robi, co w jego mocy, by uratować karierę, rodzinę i siebie. Produkcja Alejandro Gonzáleza Inárritu ma 9 oscarowych szans.

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".

 • Norton mówi "Nie!"

  Edward Norton odmówił udziału w promocji filmu "Incredible Hulk". Nie byłoby może w tym nic dziwnego, gdyby aktor nie grał w filmie Louis Leterriera głównej roli.

 • Edward Norton tropi Hannibala

  Amerykański. aktor Edward Norton ( "Podziemny krąg" , "The Score") rozpoczął negocjacje na temat swego udziału w przygotowywanym prequelu filmu "Milczenie owiec" , obrazie "Red Dragon". O planach adaptacji pierwszej książki autorstwa Thomasa Harrisa, opowiadającej o krwiożerczym psychiatrze-kanibalu, informujemy już od pewnego czasu.

 • Remake "Nędznych psów" Peckinpaha

  John Polson, amerykański reżyser, scenarzysta, producent i aktor, zamierza wyreżyserować film "Fear Itself", luźno oparty na fabule głośnego dramatu Sama Peckinpaha z 1971 roku, "Nędzne psy". Jednym z producentów obrazu będzie znany aktor Edward Norton ( "Czerwony smok" ).

 • Złamane kręgi Edwarda Nortona

  Edward Norton ( "Podziemny krąg" ) przyznał się, że złamał trzy kręgi krzyżowe po tym, jak spadł z konia w trakcie zdjęć do swego najnowszego filmu "The Painted Veil".

 • Tobey Maguire, Edward Norton i Spike Lee: Wspólny projekt

  Kilka dni temu magazyn The Hollywood Reporter poinformował, że w najnowszym filmie Spike'a Lee ("Rób co należy", "Mordercze lato" , "Malaria") wystąpi Edward Norton ( "Rozgrywka" ). W czwartek, 31 stycznia, ujawniono, ż producentem obrazu został amerykański aktor Tobey Maguire ( "Spider-Man" ). Film "The 25th Hour" będzie adaptacją głośnej powieści Davida Benioffa.

 • Giamatti u boku Nortona

  Paul Giamatti, bohater filmu "Bezdroża" , wystąpi u boku Edwarda Nortona ( "Włoska robota" ) w produkcji Neila Burgera "The Illusionist". Pierwszy klap na planie padnie 1 kwietnia, w Pradze.