• Informacje na temat:

  edward olmos, james

Artykuły na temat: edward olmos, james
 • "Mayans MC": FX oficjalnie potwierdza sezon drugi

  Najnowszy serial Kurta Suttera i Elgina Jamesa powróci w 2019 roku z drugim sezonem. "Mayans MC" to sequel kultowych już "Synów Anarchii".

 • Nowy bohater w "Dexterze"

  Edward James Olmos, zdobywca nagrody Emmy i Złotego Globa, dołączył do grupy aktorów, mających pojawić się w szóstym sezonie popularnego serialu "Dexter" .

 • Kolejna gwiazda w obsadzie nowej serii

  Edward James Olmos, zdobywca nagrody Emmy i Złotego Globa, dołączył do grupy aktorów, mających pojawić się w szóstym sezonie serialu "Dexter".

 • "Miami Vice" na dużym ekranie?

  Sukces filmowej wersji słynnego serial u "Aniołki Charliego" , który na przełomie lat 70. i 80. święcił triumfy w stacjach telewizyjnych na całym świecie, spowodował, iż producenci z wytwórni Universal Pictures zastanawiają się nad przeniesieniem na duży ekran kolejnej słynnej serii. Tym razem ma to być "Miami Vice", przebój lat 80. Takie sensacyjne informacje podał Edward James Olmos, kreujący

 • "Synowie anarchii": Problemy ze spin offem

  Za kamerą premierowego odcinka stanie Norberto Barba ("The Bridge", "Kaznodzieja", "Sekta") oraz będzie pełnił obowiązki producenta wykonawczego. Jak na razie nie wiadomo, czy w obsadzie pozostaną Edward James Olmos ("Battlestar Galactica") oraz JD Padro ("Revolution"). Serial "Mayans MC" miał przedstawiać losy członków latynoskiego klubu motocyklowego. "Majowie", bo o nich mowa, pojawili się...

 • Britney w hołdzie dla papieża

  Amerykańskie gwiazdy muzyki i filmu wystąpiły w filmie "Tribute To Pope John Paul II", będącym hołdem dla Jana Pawła II. Wśród uczestników znaleźli się m.in. Britney Spears, członkowie grup Aerosmith (wokalista Steven Tyler i gitarzysta Joe Perry) i 'N Sync, Faith Hill oraz aktorzy Danny Glover i Jennifer Love Hewitt.

 • Zmarł Richard Hatch, odtwórca roli kapitana Apollo

  ...", "Outlander"). Tym razem zagrał Toma Zareka, terrorystę i polityka. Hatch od kilku lat zmagał się z rakiem trzustki. Aktor zmarł w Los Angeles w wieku 71 lat. @SoSayWeAll the Admiral!" additional="— Edward James Olmos (@edwardjolmos)" date="7 lutego 2017" user="edwardjolmos" /> ***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

 • Najlepsi Latynosi w showbiznesie

  Nagrody Alma Awards honorują corocznie znanych latynoskich aktorów, reżyserów i muzyków, którzy promują pozytywny wizerunek twórców hiszpańskojęzycznych w showbiznesie. Tym razem na scenie podziwiać można było znaną choćby z "Gotowych na wszystko" aktorkę Evę Longorię, która nie tylko wyprodukowała i poprowadziła całą ceremonię, ale również wspólnie z Mario Lopezem zaparła dech w piersiach wszystkim zgromadzonym wspaniałym, zmysłowym tańcem.

 • Sangre por Sangra

  Przed jednym z nowojorskich hoteli znaleziono zwłoki Pantra Torresa, przywódcy potężnego portorykańskiego gangu El Puno. Mac i Don muszą jak najszybciej znaleźć zabójcę, inaczej w mieście może wybuchnąć krwawa wojna gangów. Jo analizuje potencjalnych następców Torresa. Jednym z nich jest brat ofiary, Luther Devarro (Edward James Olmos), do którego aresztowania Mac przyczynił się przed laty...

 • "Battlestar Galactica" powraca?

  W Internecie pojawiła się informacja, że stacja Sci Fi Channel zdecydowała się na realizację nowych odcinków słynnego serial u s-f z lat 70.: "Battlestar Galactica". Przygody bohaterów tej opowieści zostały niedawno przerobione na trzygodzinny, dwuczęściowy miniserial. Chodzą słuchy, że "zielone światło" otrzymało sześć pierwszych epizodów nowego przedsięwzięcia.

Zdjęcia na temat: edward olmos, james