• Informacje na temat:

  edward van halen

Artykuły na temat: edward van halen
 • Van Halen zniszczą świat?

  Informowaliśmy już o tym, że do hardrockowej grupy Van Halen dołączył15-letni basista Wolfgang Van Halen, syn gitarzysty Eddiego Van Halena i bratanek perkusisty Alexa Van Halena. Według fotografa Rossa Halfina, nowy skład "zniszczy świat".

 • 35 lat od debiutu płytowego grupy Van Halen

  W niedzielę, 10 lutego mija 35 lat od ukazania się debiutanckiego albumu grupy Van Halen. "Pierwsza płyta dała nieśmiertelność ich energii i technikom stosowanym przez Eddiego w drugiej połowie lat 70." - mówi Maciej Warda, redaktor magazynu "TopGuitar".

 • David Lee Roth: "Nagrywamy płytę!"

  Minął blisko rok od czasu, kiedy pojawiły się pierwsze pogłoski, iż zespół Van Halen nagrywa swą nową płytę w oryginalnym składzie, a więc z wokalistą Davidem Lee Rothem. Niespełna miesiąc temu informację tę potwierdził Michael Anthony, basista grupy, a w minionym tygodniu uczynił to Roth. Prawdopodobnie efekt tej współpracy usłyszymy jesienią.

 • Tony Iommi: "Bóg riffu"

  Brytyjska edycja magazynu "Metal Hammer" opublikowała listę 50 gitarzystów, ochrzczonych mianem "Bogów riffu". Na szczycie znalazł się Tony Iommi, muzyk grupy Black Sabbath. Nazwiska w czołówce nie są zaskoczeniem, choć stosunkowo wysoko znaleźli się gitarzyści mniej popularnych grup, jak choćby Meshuggah.

 • Siedem nagród Plus Camerimage

  Siedem nagród za dotychczasowe dokonania filmowe odbiorą twórcy podczas tegorocznej edycji Plus Camerimage. 19. Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych odbędzie od 26 listopada do 3 grudnia, po raz drugi w Bydgoszczy.