• Informacje na temat:

  edward van halen

Artykuły na temat: edward van halen
 • Van Halen zniszczą świat?

  Informowaliśmy już o tym, że do hardrockowej grupy Van Halen dołączył15-letni basista Wolfgang Van Halen, syn gitarzysty Eddiego Van Halena i bratanek perkusisty Alexa Van Halena. Według fotografa Rossa Halfina, nowy skład "zniszczy świat".

 • 35 lat od debiutu płytowego grupy Van Halen

  W niedzielę, 10 lutego mija 35 lat od ukazania się debiutanckiego albumu grupy Van Halen. "Pierwsza płyta dała nieśmiertelność ich energii i technikom stosowanym przez Eddiego w drugiej połowie lat 70." - mówi Maciej Warda, redaktor magazynu "TopGuitar".

 • David Lee Roth: "Nagrywamy płytę!"

  Minął blisko rok od czasu, kiedy pojawiły się pierwsze pogłoski, iż zespół Van Halen nagrywa swą nową płytę w oryginalnym składzie, a więc z wokalistą Davidem Lee Rothem. Niespełna miesiąc temu informację tę potwierdził Michael Anthony, basista grupy, a w minionym tygodniu uczynił to Roth. Prawdopodobnie efekt tej współpracy usłyszymy jesienią.

 • Tony Iommi: "Bóg riffu"

  Brytyjska edycja magazynu "Metal Hammer" opublikowała listę 50 gitarzystów, ochrzczonych mianem "Bogów riffu". Na szczycie znalazł się Tony Iommi, muzyk grupy Black Sabbath. Nazwiska w czołówce nie są zaskoczeniem, choć stosunkowo wysoko znaleźli się gitarzyści mniej popularnych grup, jak choćby Meshuggah.

 • Siedem nagród Plus Camerimage

  Siedem nagród za dotychczasowe dokonania filmowe odbiorą twórcy podczas tegorocznej edycji Plus Camerimage. 19. Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych odbędzie od 26 listopada do 3 grudnia, po raz drugi w Bydgoszczy.

Wideo na temat: edward van halen
 • Miłość i inne używki

  "Miłość i inne używki" to wzruszająca historia niezależnej Maggie (Anne Hathaway), która uważa się za samowystarczalną dziewczynę nie potrzebującą nikogo. Wszystko się zmienia, gdy poznaje równie niezależnego Jamie'ego Randalla (Jake Gyllenhaal) - pełnego uroku faceta, który zdobywa nie tylko kobiety, ale i klientów, ponieważ jest przedstawicielem farmaceutycznym. Ani Maggie, ani Jamie nie chcą związku, ale uzależniają się od najmocniejszego narkotyku - miłości. Zazwyczaj najpierw się...

 • Niesforny Bram

  Siedmioletni Bram jest bardzo podekscytowany tym, że zaczyna naukę w szkole. Myśli wiele o otaczającym go świecie, jest ciekawy wszystkiego i potrafi zadać sto pytań na minutę. Okazuje się jednak, że nowy nauczyciel ma zupełnie inny pomysł na naukę pierwszaków niż chłopiec. Czy Bram i jego wychowawca pokonają trudności i znajdą wspólny język? "Niesforny Bram" to film szczególny ze względu na ciekawie zarysowaną relację między światem dorosłych i dzieci, a także konstrukcję filmowej opowieści.

 • Borgman

  "Borgman" to mroczny i zaskakujący akcją, doskonale zagrany thriller, nominowany do Złotej Palmy ubiegłorocznego Festiwalu w Cannes, a także holenderski kandydat do Oscara 2014. Camiel Borgman (Jan Bijvoet) - mężczyzna, którego tożsamości nie znamy - ucieka ze swojej dotychczasowej kryjówki (labiryntu podziemnych korytarzy w lesie) przed pogonią uzbrojonych mężczyzn. Schronienie znajduje w mieszczańskim domu na przedmieściach. Pojawienie się Borgmana spowoduje serię niepokojących i...