• Informacje na temat:

  edyta bartosiewicz z synem

Artykuły na temat: edyta bartosiewicz z synem
 • Edyta Bartosiewicz po latach odbudowała więzi rodzinne

  ..."Byłam bliska śmierci, czułam, że odchodzę" - wyznała w szczerym wywiadzie dla magazynu "Pani" Edyta Bartosiewicz (54 l.). Przez lata, gdy fani zastanawiali się, co się dzieje z piosenkarką(...) jest bardziej świadoma - tłumaczy. Jest szczęśliwa, że pomimo zawirowań, ma dobry kontakt z synem, Aleksandrem. - Cieszę się każdym jego sukcesem - mówi z dumą. Podkreśla, że jej jedynak zaczął...

 • Edyta Bartosiewicz zamyka trudny etap (płyta "Renovatio")

  "To jest moment dla mnie przełomowy" - mówi o nowej płycie "Renovatio" Edyta Bartosiewicz. Przypomnijmy, że wielokrotnie przekładany album pojawia się 15 lat po od wydania "Wodospadów".

 • Niebywałe odkrycie w domu Edyty Bartosiewicz

  Edyta Bartosiewicz (54 l.) remontuje dom, który kupiła kilka lat temu. To, co odkryli tam pracujący robotnicy, wprawiło artystkę w osłupienie.

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  Przygotowaliśmy zestaw polskich wykonawców, których płyty w 2011 roku powinny wzbudzić spore zainteresowanie. O nich będzie głośno!

 • Oto syn Edyty Bartosiewicz

  Paparazzi przyłapali Edytę Bartosiewicz (46 l.) z "najważniejszym mężczyzną jej życia" - synem Aleksem, także muzykiem.

 • Life Festival Oświęcim 2014: Legenda w skromnej odsłonie (relacja z koncertu Erica Claptona)

  Może i średnia wieku muzyków to grubo ponad 50 lat, ale werwy, energii i umiejętności mogą im pozazdrościć znacznie, znacznie młodsi - koncert Erica Claptona i jego zespołu zakończył piątą edycję Life Festival Oświęcim.

 • Bartosiewicz jest chora

  Edyta Bartosiewicz (42 l.) z życia publicznego na dobre wycofała się już kilka lat temu. Swoją ostatnią płytę "Wodospady" wydała w 1998 roku. Od tej pory milczy. To właśnie wtedy zaczęły się jej(...) pospieszyć, bo ma bardzo dużo do zaoferowania w tej chwili światu. Płyta jest niezwykle ciekawa" - mówiła dla INTERIA.PL. Z czego żyje Edyta Bartosiewicz kiedy nie śpiewa? "Studiowała w Szkole Głównej...

 • 2010: To był rok powrotów

  Koncertowe powroty Edyty Bartosiewicz i Zbigniewa Hołdysa, reaktywacja grunge'owych legend Soundgarden i Stone Temple Pilots, wreszcie comeback "syna marnotrawnego" Robbiego Williamsa w szeregi Take That - oto najciekawsze muzyczne powroty 2010 roku.

 • ..."Znam się z Edytą bardzo dobrze" - chwaliła się dwa lata temu Doda. Okazuje się, że Edyta Bartosiewicz (44 l.) miała dla Rabczewskiej napisać piosenkę na nową płytę.

 • Jubileusz, Debiuty i "Szalone lata 60" w Opolu

  Joanna Kondrat wygrała koncert Debiutów 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Zaśpiewała w nim piosenkę "Ostatni" Edyty Bartosiewicz i oczarowała telewidzów, którzy zdecydowali, że to właśnie ona wyjedzie z Opola z Karolinką.