• Informacje na temat:

  edyta górniak bitwa na glosy

Artykuły na temat: edyta górniak bitwa na glosy
 • Piasek zarobi 350 tys. zł w "Bitwie na głosy"?

  Po dobrych wynikach dwóch poprzednich edycji program TVP2 "Bitwa na głosy" powróci jesienią na antenę Dwójki. Jednym z trenerów ma być podobno Andrzej Piaseczny (41 l.).

 • "The Voice of Poland": Byli żołnierze walczą w ringu

  W programie "The Voice of Poland" zakończył się etap bitew w ringu.

 • Górniak przestała kaprysić

  ...i może stroić fochy... Dlatego dziennikarze przybyli na konferencję festiwalu TopTrendy nie mogli uwierzyć, gdy zobaczyli w zachowaniu Edyty Górniak (40 l.) wielką zmianę. "Przyszła punktualnie, była(...), poniosła też sromotną klęskę w "Bitwie na głosy". "Edyta chce odzyskać sympatię fanów" - mówi osoba z jej otoczenia. "A jedyna droga do tego wiedzie przez dobrą współpracę z mediami". nr 20

 • Ewa Szlachcic "Plan": Intymna opowieść o przeznaczeniu

  Akustyczna piosenka "Plan" to kolejna zapowiedź solowej płyty Ewy Szlachcic, która pojawiła się w pierwszej edycji "The Voice of Poland".

 • Górniak wciąż przeżywa przegraną?

  Edyta Górniak (40 l.) miała być główną gwiazdą dwójkowego show. Gwiazdorska była też jej gaża - za udział w programie zgarnęła - bagatela! - 350 tys. złotych. Tym trudniej zatem - jak pisze magazyn(...). Dodatkowych stresów przysparza artystce oczekiwanie na pierwsze wyniki sprzedaży jej najnowszej płyty, która ukazała się 14 lutego. Czy - jeśli album okaże się klapą - Edyta będzie w stanie uporać się...

 • "The Voice of Poland": Przez niego płaczą kobiety

  Występ Karola Dziedzica był jednym z najważniejszych momentów pierwszego odcinka nowej serii "The Voice Of Poland".

 • Górniak dostanie własny program

  Edyta Górniak (40 l.) negocjuje z TVN-em kontrakt na nowy program rozrywkowy - jak doniosła nam jedna z naszych czytelniczek, na początku czerwca na rozmowach z szefami stacji spędziła podobno aż trzy godziny. Wokalistka, która ostatnio pojawiała się głównie u konkurencji, miałaby prowadzić własny show. "Edyta jeździłaby po różnych krajach europejskich, pokazując, jak żyją i bawią się tam młodzi...

 • Ewa Szlachcic "Karuzela": Kto jest marionetką?

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Karuzela" Ewy Szlachcic, która pojawiła się w pierwszej edycji "The Voice of Poland".

 • Węgorzewska krytykuje Górniak

  W "Bitwie na głosy" iskrzy! Alicja Węgorzewska (43 l.) za kulisami krytykuje Edytę Górniak (39 l.). Ta skarży się produkcji na koleżankę.

 • Kukulska: Rozśpiewajmy Polskę

  Natalia Kukulska została trenerką "Bitwy na głosy " i w drugiej edycji programu poprowadzi własną drużynę. Utalentowanych wokalistów wybierała na castingach w Warszawie. Piosenkarka wyznaje, że już szuka repertuaru dla swojej grupy.

Zdjęcia na temat: edyta górniak bitwa na glosy
Wideo na temat: edyta górniak bitwa na glosy
 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

 • Głosy

  Jerry jest uroczym, ale jednocześnie niezwykle osobliwym pracownikiem fabryki wanien w małym amerykańskim miasteczku. Od pierwszego spotkania szaleńczo podkochuje się w nowej koleżance z księgowości. Miła, seksowna, zabawna i pochodząca z deszczowej Anglii Fiona jest chodzącym ideałem. Ich pierwsza randka kończy się jednak wyjątkowo pechowo. Jerry przez przypadek zabija Fionę, a jej śmierć staje się dla niego nie lada kłopotem. Na szczęście zagubionemu mężczyźnie z pomocą przychodzą jego...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.