• Informacje na temat:

  edyta górniak diva

Artykuły na temat: edyta górniak diva
 • Edyta Górniak nazwała Steczkowską intrygantką! Jest odpowiedź "Jusi"!

  Justyna Steczkowska (43 l.) i Edyta Górniak (43 l.) najwyraźniej postanowiły przestać udawać, że darzą się sympatią!

 • Edyta Górniak, najbardziej międzynarodowo brzmiąca polska wokalistka, nadal przygotowuje się do wydania kolejnego albumu. Jak informuje serwis showbiznes.eu, wkrótce Edyta z własnej wytwórni EG Production trafi pod skrzydła wielkiego koncernu płytowego.

 • TVP: Edyta Górniak i Justyna Steczkowska jednak nie zapłacą!

  Jeden z tabloidów podał niedawno, że producent "The Voice of Poland", by uniknąć pyskówek na wizji między Edytą Górniak i Justyną Steczkowska, podsunął im do podpisania tajemniczą umowę. Teraz w tej sprawie wypowiedział się sam zainteresowany.

 • Specjalny koncert w "jak Oni..."

  Specjalny koncert z okazji Dnia Matki przygotowały gwiazdy "jak Oni śpiewają". W sobotę, 24 maja, czeka nas sporo wzruszeń.

 • Edyta Górniak zapisała się na "jogę twarzy"

  Edyta Górniak (42 l.) jest w szoku. Po latach dostrzegła, że stosując botoks i tzw. inne wypełniacze, zamiast upiększać się, osiąga odwrotny efekt. Znalazła więc nowy sposób na walkę z czasem.

 • "Jestem jedynym zawodowcem"

  Alicja Węgorzewska jest uznaną śpiewaczką operową. Jej mezzosopranem zachwycają się wielbiciele opery na świecie. Ona sama doskonale czuje się nie tylko śpiewając arie, ale i oceniając wokalny talent innych.

 • Justyna Steczkowska wściekła na Leona! Poszło o atak na Górniak!

  Edytę Górniak. "No bo to tak jest że tylko ludzi mało inteligentnych nie stać na oryginalność. A jak mnie uderzy to ja uderzę dwa razy mocniej akcja = reakcja w moim wypadku. Diva jest tylko jedna...

 • Jak zaśpiewali?

  Są pierwsi "zagrożeni" w trzeciej edycji muzycznego show "Jak Oni śpiewają". O głosy widzów i przetrwanie walczą Joanna Kurowska i Dariusz Kordek.

 • Górniak zadziera nosa?

  Krążą plotki , że Edyta Górniak (38 l.) nie jest lubiana wśród uczestników 12. edycji "Tańca z gwiazdami" - z nikim nie rozmawia, zachowuje się wyniośle i z rezerwą.

 • "Steczkowska nie potrafi nic"

  "Zanudza widzów, zniechęca do oglądania. Jest niesympatyczna i nieapetyczna. Niewypał jakich mało" - uważa znana z krytykowania wokalistek, ich koleżanka z branży Sara May.

Wideo na temat: edyta górniak diva
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...