• Informacje na temat:

  edyta górniak dvd

Artykuły na temat: edyta górniak dvd
 • Powstanie film biograficzny o Górniak

  W tym roku zostanie wydany na DVD film o Edycie Górniak . Piosenkarka marzy , by wszyscy jej byli partnerzy wystąpili w nim i opowiedzieli, jak wygląda życie z gwiazdą.

 • Zapracowana Edyta Górniak

  Dużo się dzieje w ostatnim czasie u Edyty Górniak - w lecie wokalistka będzie sporo koncertować, a w planach ma m.in. płytę z kolędami.

 • Mąż Górniak współpracuje z... Dodą?

  Edyta Górniak nie będzie chyba zachwycona, gdy dowie się, że jej (jeszcze aktualny) mąż Darek Krupa być może nawiąże współpracę z Rabczewską .

 • Edyta Górniak potwierdza

  16 kwietnia ukaże się płyta "My Funny Valentine: The Chet Baker Songbook" kanadyjskiego wokalisty Matta Duska. Na tym wydawnictwie znajdzie się duet z Edytą Górniak.

 • Górniak wyjeżdża do Tybetu

  Jurorka w programu "Jak ONI śpiewają" Edyta Górniak (36 l.) postanowiła poprawić swój wizerunek rozkapryszonej gwiazdki i pod koniec sierpnia wyjedzie na misję do Tybetu... "Edyta chciałaby(...) w rozmowie z magazynem "Party". Po powrocie piosenkarka rozpocznie przygotowania do zarejestrowania koncertu DVD: "To nie będzie zwykły show, ale ogromna megaprodukcja. Edyta zaśpiewa z orkiestrą...

 • Przed walentynkami

  Już na początku lutego 2009 roku na płytach DVD ukaże się jeden z największych przebojów kinowych ubiegłego roku - doskonała polska komedia "To nie tak jak myślisz, kotku".

 • Ich Troje sprzedali najwięcej

  Związek Producentów Audio i Video (ZPAV) opublikował listę wydawnictw, które uzyskały w 2002 roku status Złotej, Platynowej lub Diamentowej Płyty. Z zestawienia tego czarno na białym wynika, że ubiegły rok należał do zespołu Ich Troje. Zespół Michała Wiśniewskiego jest jedynym, który w 2002 roku zdobył Diamentową Płytę, co oznacza, że "Po piąte... a niech gadają" kupiło już ponad 350 tys. Polaków.

 • Piotr Rubik: Świąteczny "Biały śnieg i ty"

  "Biały śnieg i ty" to świąteczna piosenka autorstwa Piotra Rubika, skomponowana w prezencie dla słuchaczy radia RMF FM. Premiera tego nagrania odbyła się w poniedziałek, 4 grudnia, na antenie tej popularnej stacji. U nas możecie posłuchać fragmentu tej piosenki.

 • Juror z "jOś" sam zostanie oceniony

  Rudi Schuberth znakomicie się bawi oceniając gwiazdy w show "jak Oni śpiewają". Wkrótce on sam podda się ocenie - właśnie przygotowuje płytę!

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.

Wideo na temat: edyta górniak dvd
 • Luck, Sezon 1 (3 DVD)

  "Luck" to najnowszy serial stworzony przez Davida Milcha, autora doskonałego "Deadwood" i kultowych "Nowojorskich gliniarzy". W wyprodukowanym przez telewizję HBO cyklu wystąpili: Dustin Hoffman, Nick Nolte oraz Weronika Rosati. "Luck" przenosi widzów za kulisy wyścigów konnych, do świata, w którym wielkie pieniądze, hazard i brutalna rywalizacja są codziennością. Chester "Ace" Bernstein (Dustin Hoffman) po trzech latach spędzonych w więzieniu właśnie wyszedł na wolność. Chester jest już...

 • Zakazane Imperium, Sezon 1 (5 DVD)

  "Zakazane imperium" to jedna z najlepszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Wyprodukowany przez zdobywcę Oscara Martina Scorsese, serial to mroczna opowieść o Ameryce czasów Wielkiego Kryzysu i Prohibicji, kiedy przestępcy byli na tyle potężni, aby rządzić całymi miastami. Stany Zjednoczone lat 20. Zaledwie kilka lat temu skończyła się I Wojna Światowa, giełda na Wall Street przeżywa boom, a do amerykańskiej Konstytucji wprowadzono 18. poprawkę zakazującą w całym kraju produkcji,...

 • Gra o Tron, Sezon 1 (5 DVD)

  "Gra o tron" to najnowsza epicka produkcja telewizji HBO, a zarazem jeden z niewielu aktorskich seriali zaliczających się do gatunku fantasy. Cykl powstał na podstawie pierwszego tomu powieściowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia", która została przetłumaczona na kilkanaście języków i ma miliony fanów na całym świecie. Zrealizowany z niezwykłym rozmachem i w gwiazdorskiej obsadzie serial, debiutuje na Blu-ray i DVD już 9 marca. Serial "Gra o tron" przenosi widzów do krainy...