• Informacje na temat:

  edyta górniak i carreras

Artykuły na temat: edyta górniak i carreras
 • Justyna Steczkowska nie zdążyła dojechać na koncert z Carrerasem!

  Kukulska oraz Edyta Górniak. Szczególnie to drugie nazwisko musiało działać na nią niezwykle mobilizująco, bo panie rywalizują o miano największej polskiej diwy od lat!  Steczkowskiej tak na tym zależało(...) z Jose Carrerasem nic nie wyszło! Co takiego się stało? Steczkowska nabrała wody w usta, ale w końcu głos postanowił zabrać jej menedżer. "Mieliśmy wynajęty samolot, ale niestety w niedzielę była...

 • Edyta Górniak znów z José Carrerasem

  22 kwietnia w gdańskiej Ergo Arenie wystąpi słynny tenor José Carreras. W roli gościa specjalnego pojawi się Edyta Górniak, po 15 latach ponownie zaproszona przez Hiszpana.

 • Edyta Górniak wyremontuje apartament w Portugalii. Przywołuje on wiele bolesnych wspomnień

  Apartament w Portugalii, który Edyta Górniak (43 l.) kupiła przed laty, nagle stał się dla niej uciążliwy. Przywoływał zbyt wiele bolesnych wspomnień. Dlatego diwa postanowiła wprowadzić tam zmiany.

 • Edyta Górniak boi się wyjść na scenę?

  Nasza gwiazda pop musi przełamywać lęk przed występami - twierdzi kolorowa gazeta "Na żywo".

 • W życiu Edyty Górniak (44 l.) pojawił się nowy mężczyzna! Artystka pochwaliła się tym na Facebooku.

 • Co zaśpiewa Jose Carreras?

  Największe przeboje muzyki operowej, utwory z popularnych musicali oraz piękne pieśni hiszpańskie, włoskie i neapolitańskie znalazły się w repertuarze koncertu Jose Carrerasa w Toruniu (31 lipca).

 • Górniak ma zapewnioną opiekę najlepszych lekarzy

  ...22 kwietnia w trójmiejskiej Ergo Arenie José Carreras ma ponownie wystąpić z Edytą Górniak. Niestety, wokalistka nadal nie wróciła do zdrowia.

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.

 • Bilety na koncert Steczkowskiej i słynnego tenora zalegają w kasach?

  Wygląda na to, że Justyna Steczkowska (44 l.) kolejny raz boleśnie odczuje spotkanie ze słynnym Jose Carrerasem (70 l.). Jak donosi "Fakt", ich szumnie zapowiadany koncert może zostać odwołany z powodu nikłego zainteresowania!

 • Adam Sztaba został rolnikiem

  Adam Sztaba wraz z żoną Dorotą Szelągowską znaleźli swój azyl. Zmęczeni warszawskim zgiełkiem będą mogli wypoczywać na mazurskiej wsi w okolicach Olsztyna, we własnym domu. Wcześniej jednak czeka ich jego remont.

Zdjęcia na temat: edyta górniak i carreras
Wideo na temat: edyta górniak i carreras
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...