• Informacje na temat:

  edyta górniak i jej syn alan

Artykuły na temat: edyta górniak i jej syn alan
 • Edyta Górniak znowu uderza w byłego męża! "Burzy spokój Allana"

  Edyta Górniak (42 l.), nie wiedzieć czemu, w swój konflikt z byłym mężem miesza jedenastoletniego syna.

 • Ciemna strona Edyty Górniak

  Edyta Górniak postanowiła wycofać się z życia publicznego i odciąć od szumu medialnego. Dlatego postanowiła zamknąć swoją oficjalną stronę internetową.

 • Synek Górniak pod opieką ojca

  Edyta Górniak nie zabrała do swojego nowego mieszkania 5-letniego syna Alana. Chłopcem praktycznie przez cały czas opiekuje się jego ojciec, Darek Krupa.

 • Górniak zaskoczyła Chylińską

  Edyta Górniak zaprosiła Agnieszkę Chylińską na spotkanie. O czym rozmawiały nasze gwiazdy?

 • Górniak odbierze Krupie syna?

  Mąż Edyty Górniak komentuje jej wczorajsze zwierzenia dla jednego z brukowców. Wydaje się, że jest załamany zachowaniem żony. Tymczasem pojawia się coraz więcej sygnałów, że Edyta zabierze ich syna ze sobą do USA...

 • Górniak: Kryzys na pokaz?

  Kryzys w małżeństwie Edyty Górniak to działanie marketingowe - twierdzą ludzie związani z show biznesem.

 • Górniak o rozstaniu

  Po fotograficznej szopce w Opolu Edyta Górniak nareszcie przestaje udawać, że jej małżeństwo z Darkiem Krupą nie jest już od dawna fikcją. Przyznaje, że uczą się budować między sobą normalne relacje ze względu na syna.

 • Doda znów jeździ tramwajem!

  Piosenkarka odsłoniła w środę (7 maja) we Wrocławiu swój "złoty fotel" w tzw. Ruchomej Alei Gwiazd, czyli specjalnym tramwaju, w którym honorowe miejsca otrzymują znane osoby wybrane w głosowaniu.

 • Górniak mówi o nowym mężczyźnie?

  Jak wiadomo, niedawno Edyta Górniak przeprosiła się z brukowcami i co kilka dni otrzymujemy świeżą porcję informacji z pierwszej ręki na temat jej życia prywatnego. Tym razem w jednej z gazet Edzia sugeruje, że spotkała kogoś, z kim chciałaby założyć nową rodzinę...

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.

Wideo na temat: edyta górniak i jej syn alan
 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.