• Informacje na temat:

  edyta górniak i nowy chłopak

Artykuły na temat: edyta górniak i nowy chłopak
 • Edyta Górniak ma rozdarte serce! Nie wie, co robić dalej z tą miłością!

  Edyta Górniak (45 l.) jest zakochana, więc nie marzy o powrocie do Stanów. Martwi się jednak o syna, który wkrótce zaczyna naukę w Los Angeles.

 • "Taniec z Gwiazdami": Co nas czeka w finale?

  Przed nami wielki finał 3 edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W walce o Kryształową Kule pozostały dwie pary: Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim i Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską

 • Edyta Górniak dziękuje paparazzim: Dzięki nim zobaczyłam, że mój syn pali papierosy

  Edyta Górniak (46 l.) jest wdzięczna paparazzim, że sfotografowali jej syna z papierosem - piosenkarka nie zdawała sobie bowiem sprawy, że Allan ma poważny problem z nałogiem.

 • Mąż Górniak zakochany w Lesz?

  Dariusz Krupa i Natalia Lesz podobno bardzo się do siebie zbliżyli w ostatnim czasie.

 • ...12-letni Allanek, syn Edyty Górniak i Dariusza K., rozpoczyna edukację w prywatnej szkole w Stanach Zjednoczonych. Czy piosenkarka także opuści kraj na dobre?

 • Czy podbije serca widzów?

  Otrzymała jedną z najbardziej intratnych posad w polskim show-biznesie! Edyta Górniak zasiądzie na fotelu jurorskim w III edycji "The Voice of Poland".

 • Edyta Górniak wyjdzie za nowego ukochanego?!

  Edyta Górniak (44 l.), która jeszcze niedawno zarzekała się, że nie chce już wychodzić za mąż, wyznała, że musi się zastanowić nad ślubem!

 • Czy "The Voice of Poland" jest najlepszy?

  Jurorzy startującej w sobotę (7 września) trzeciej edycji "The Voice Of Poland" są niezachwianie pewni - to ich program jest najlepszy i najbardziej wartościowy, a konkursy talentów w konkurencyjnych stacjach telewizyjnych plasują się o kilka klas niżej. Czy tak rzeczywiście jest?

 • Joanna Krupa odżyła dzięki nowemu chłopakowi! Jej były mąż będzie załamany?

  ...tak, jakby znali się od lat. "Najbardziej polubiła go i zaakceptowała moja przyjaciółka Edyta Górniak, która była z nami na kolacji. Powiedziała mi potem, że to kochany i wartościowych człowiek(...) i sylwestra razem w towarzystwie najbliższych osób Asi. Wygląda na to, że nowy związek rozwija się w zaskakująco szybkim tempie, ale celebrytka jest tym zachwycona. Mniej zadowolony jest jednak były...

 • "Power w folklorze"

  Brathanki to kolejna polska supergrupa, która wyruszyła właśnie na podbój rynku. Tworzą ją dobrze znani instrumentaliści, którzy do tej pory współpracowali m.in. z Justyną Steczkowską, Edytą Górniak, Marylą Rodowicz i Renatą Przemyk. Wokalistką zespołu została Czeszka z Zaolzia, a muzycznie łączą szeroko rozumiany folklor karpacki z rockowym graniem. Ich pierwsze nagranie „Czerwone korale” stało