• Informacje na temat:

  edyta gorniak i piotr schramm

Artykuły na temat: edyta gorniak i piotr schramm
 • Edyta Górniak jest spłukana?

  Edyta Górniak (42 l.) po rozstaniu z Piotrem Schrammem (39 l.) została sama ze swoimi problemami...

 • Edyta Górniak rozstała się?

  Edyta i jej partner Piotr przestali planować wspólną przyszłość. Odwołali ślub, wycofali się z zakupu domu na azjatyckiej wyspie. To koniec?

 • Piotr Schamm rozczarowany porażką Edyty Górniak. Skomentował ją w gorzkich słowach

  Edyta Górniak (43 l.) była faworytką w wyścigu o miejsce na Eurowizji. Wydawało się, że to właśnie ona będzie reprezentowała Polskę. Stało się inaczej, z czym nie może pogodzić się nie tylko wokalistka, ale także fani oraz… jej były facet!

 • Edyta Górniak odwołuje ślub! Przez byłego męża?

  Edyta Górniak (42 l.) planowała powiedzieć sakramentalne "tak" jeszcze wiosną tego tego roku. Rozmyśliła się i wszystko odwołała...

 • Błażej Szychowski przegrał z Edytą Górniak w sądzie!

  ...starania rozwiązania sprawy polubownie, zdesperowany zwrócił się o pomoc do wymiaru sprawiedliwości, a ten nakazał artystce zapłatę należności wraz z narosłymi przez dwa lata odsetkami. Mecenas Piotr Schramm, partner wokalistki i jej pełnomocnik, złożył jednak pismo podważające słuszność orzeczonego nakazu zapłaty i sąd go uchylił. Górniak nie miała podobno pojęcia o toczącej się sprawie i nie...

 • Partner Górniak ujawnił się

  Edyta Górniak i Piotr Schramm spotykają się już od kilku miesięcy, co nie było tajemnicą dla plotkarskiej prasy. Jednak dopiero teraz mężczyzna przyznał się oficjalnie do związku z gwiazdą.

 • Co się dzieje między Klimentem i Górniak?

  ..., gdy podjęła decyzję o rozstaniu z menadżerką Mają Sablewską. Nie zrobił tego Piotr Schramm (36 l.), który do niedawna był dla Edyty tym najważniejszym, po synku Allanie, mężczyzną. - Edyta była(...) uczucie. A jednak. Edyta i Jan dużo rozmawiali przez telefon, pojawiali się razem w programach telewizyjnych, a od chwili, gdy pod koniec stycznia Jan rozstał się z narzeczoną, częściej spotykają się, by...

 • Michał Szpak komentuje swoją wygraną! Odniósł się także do negatywnych opinii

  ...​To Michał Szpak (25 l.), a nie Edyta Górniak czy Margaret, będzie reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizji. Taki werdykt widzów zaskoczył wielu, a na wokalistę wylała się fala krytyki. Wreszcie on sam postanowił odnieść się do negatywnych komentarzy.

 • Edyta Górniak i Piotr Schramm: Spór o dostęp do syna

  Czy opowieści o przyjaźni i szacunku to wyłącznie medialna bajka? Tabloidy donoszą, że Edyta Górniak i jej były partner Piotr Schramm wkroczyli na wojenną ścieżkę!

 • Czy oni się rozstaną?

  Ratujmy zakochane pary! Jeśli wierzyć najnowszym pogłoskom, tej wiosny dojdzie do prawdziwej epidemii rozstań wśród gwiazd. Tylko... czy to na pewno prawda?

Zdjęcia na temat: edyta gorniak i piotr schramm