• Informacje na temat:

  edyta górniak i styl

Artykuły na temat: edyta górniak i styl
 • Edyta Górniak wyznała, że bała się Donatana!

  Edyta Górniak (47 l.) po dwóch latach przerwała milczenie i zdecydowała się wyjawić prawdę o Donatanie (35 l.). Okazuje się, że podczas ich współpracy producent muzyczny zachowywał się ordynarnie w stosunku do diwy!

 • Nie chciała się rozebrać

  Edyta Górniak opowiada o przyczynach nieudanej kariery zagranicznej.

 • Zniszczy Edytę Górniak? (WIDEO)

  Na polskiej scenie muzycznej pojawiła się nowa piosenkarka, której styl i barwa głosu niemal natychmiast przywodzą na myśl Edytę Górniak. Kto chce zaszkodzić rozhisteryzowanej artystce?

 • Edyta Strzycka zbiera pochwały

  Ogromną ilość komentarzy wzbudziła na naszych stronach informacja o debiutującej wokalistce Edycie Strzyckiej i jej eurowizyjnej propozycji - "Teraz bez ciebie".

 • Maja Sablewska komentuje styl Dody: "To piękna kobieta"

  Maja Sablewska zasłynęła w show-biznesie właśnie dzięki Dodzie. Stylistka również zrobiła dla swojej byłej podopiecznej wiele dobrego. To ona bowiem stała za medialnym sukcesem piosenkarki(...) dwutygodnikowi "Show". Celebrytka, zapytana o nowy, seksowny styl swojej byłej podopiecznej, nie szczędziła jej słodkich słów. "Prawda jest taka, że Doda najlepiej wygląda w białym T-shircie, dżinsach...

 • Przytulona Edyta Górniak

  Popularna piosenkarka powraca w wielkim stylu na rynek muzyczny.

 • Maja Sablewska upomina się o pieniądze od Górniak!

  Celebrytka dzisiaj jest gwiazdą TVN Style, gdzie prowadzi program, w którym ubiera zaniedbane Polki. Wcześniej Maja przedstawiała się jako menedżerka gwiazd. Po odbyciu stażu w roli niani dzieci(...) zaczęła pracować na własne konto zajmując się karierami gwiazd. Największą sławę przyniosła jej współpraca z Dodą. Później miała okazję pracować jeszcze z Mariną i Edytą Górniak, która pogoniła...

 • Polskie płyty 2012: Walentynki z Górniak, Steczkowska później

  Wydawcy uchylili rąbka tajemnicy, jakich polskich płyt możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach. Nowe albumy szykują m.in. Andrzej Piaseczny, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska oraz prawdopodobnie Bajm, Hey czy Myslovitz.

 • Nad wizerunkiem Edyty Górniak pracuje... 70 osób!

  Stylizacje Edyty Górniak (40 l.) są szeroko komentowane przez portale i internautów. Okazuje się, że nad wizerunkiem diwy pracuje cały sztab stylistów i doradców.

 • Edyta Górniak odkrywa talenty

  "Niepowtarzalną szansą dla nieodkrytych jeszcze talentów" nazywa Edyta Górniak swój nowy konkurs, ogłoszony na stronie internetowej. Wokalistka zachęca w nim tekściarzy i kompozytorów do nadsyłania efektów własnej weny twórczej, które, po obróbce profesjonalistów, mają szansę trafić na kolejny album Edyty.